Skocz do zawartości

Jaka najlepsza karta graficzna do tego zestawu (do 250 zł)?


Black

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mógłby się pojawić właśnie przy zasilaniu, kiedy nie każdy zasilacz ma dostatecznie dużo kabli do podpięcia pod płytę pod dwa gniazdka i dostatecznie dużo gniazdek na kartę graficzną. Ja miałem taką sytuację, że na karcie było gniazdko 6 pinowe, a zasilacz miał 20+4 dla płyty i 4 dla karty graficznej. Ale gdybym nie podpiął wszystkich to by nie działało. (podpiąłem 4 pod gniazdko 6 pinowe i o dziwo zadziałało).

Więc najwyżej czeka cię wymiana zasilacza.

 

To jest mój zasilacz i jest tu opisane całe okablowanie. Z tego, co wiem, karty GF GTS 250 potrzebują dwa dodatkowe zasilania (dwie wtyczki 6pin) i mój zasilacz ma jedną wiązkę 6-pin i chyba istnieje możliwość, żeby podpiąć drugie zasilanie za pomocą przejściówki 2 x molex -> 6-pin. Dobrze mówię? Pytam, bo zasilacz już kupiłem, ale jeszcze do mnie nie dotarł, dlatego nie mam jak tego sprawdzić...

 

Zresztą o okablowaniu w kwestii zasilania karty graficznej napisali:

Zasilacz dysponuje pojedynczą 6-pinową wiązką do podłączenia akceleratora grafiki. Na szczęście kolejny można dołączyć za pośrednictwem dołączonej przelotki. Kabel ma długość 55 cm - jest więc trochę krótszy niż w modelu 620 W. Zasilacz oferuje też przewód kontroli obrotów wentylatora - ten ma z kolei długość prawie 60 cm.

 

 

 

08.10.2010

EDIT:

 

Kupiłem już kartę. Zdecydowałem się na GeForce'a 8800 GTS 512 MB. Na razie jeszcze go nie mam, bo czekam, aż do mnie dotrze, ale wydaje mi się, że temat można już zamknąć.

 

Dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam. : )

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...