Skocz do zawartości

Qiohoo 360 AntiVirus 1.1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Słyszeliście o tym antywirusie w ogóle? Av-Compatarives postanowiło go przetestować i okazał się demonem wykrywalności 99.2% :lol:

http://wwww.av-comparatives.org/images/stories/test/single/qihoo_aug2010.pdf

 

AV z kosmosu osiąga znakomity wynik. Av-C nie pozwala o sobie zapomnieć ciekawymi wynikami.

 

Z jakiego/ jakich silników ten produkt korzysta, czy może ma swoje? :D

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzięki stary za info więc sprawa jasna. Dziwi mnie tylko to czemu Bd sprzedaje się na prawo i lewo bez ograniczeń i nawiązuje współpracę z raczkującymi firmami co nie mają jeszcze mocnej pozycji, bez renomy, trochę ryzykują na reputacji według mnie choć mają z tego korzyści finansowe, widocznie im to odpowiada :)

 

Likwi , kasa ... tylko kasa się liczy ;)

Odnośnik do komentarza

Oprócz bitdefendera ma tez własna chmurke tak jak immunet w wersji pro 2 silniczki

co do renomy to wejdź na chińskie forum o zabezpieczeniach jest to chyba najpopularniejszy antyvirek w chinach

 

 

Skąd się wzięła taka popularność, jak w żadnych znaczących testach nie bierze udział, no oprócz Vb bo na stronie widnieje jego certyfikat?? Przebija Risinga nawet? :P

Odnośnik do komentarza

Skąd się wzięła taka popularność, jak w żadnych znaczących testach nie bierze udział, no oprócz Vb bo na stronie widnieje jego certyfikat?? Przebija Risinga nawet? :P

Trudno mówić o szerokiej popularności...może chodzi o to, że ktoś tam zrobił jakieś wstępne testy i wyniki były mocno zaskakujące? Rynek chiński obfituje w różne egzotyczne softy, o których prawie nic nie wiemy poza kilkunastoma może przykładami. A odnośnie reputacji BitDefendera...możliwe, że ktoś będzie miał firmie za złe, że "rozmywa" markę i reputację, ale z drugiej strony może wyglądać to tak - "Bitdefender? - skoro jest importowany do tak wielu programów, to musi być naprawdę dobry"...myślę, że niewielu użytkowników zastanawia się nad reputacją firmy - bardziej zwraca uwagę na samą nazwę i to ich przyciąga.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...