Skocz do zawartości

Brud na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Brud na forum zostanie usunięty przeze mnie. Dla osób podgrzewających atmosferę tymczasowe zawieszenie kont.

 

Prosze o natychmiastowe usuniecie WSZYSTKICH moich prac wykonanych dla tego forum (sa juz i tak nie dostepne, ale to nie istotne).

Prosze o usuniecie mojego profilu i wszystkich postow.

 

Tymczasowo to sobie mozesz zawiesic gacie na sznurku. Balagan w dziale hardware. Brak moderatora. Twoje wykretne wypowiedzi przy prosbach o poskladanie tego wlasnie. Nie interesuje cie ta kwestia i masz to w nosie to po kiego masz dzial hardware?

 

Folwark prywatny i kijek do obijania poddanych. Nie zycze sobie. Potencjal tego forum to Twoja osoba i nikt wiecej? Dzieciakow z Usraszem mozesz sobie trenowac, ale mnie nie bedziesz.

Prosze usunac wszystko co napisalem i zrobilem - NATYCHMIAST. Dla obroncow picasso ktorzy powiesza na mnie zaraz szmaty - walcie sie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dostałeś tymczasowe zawieszenie konta za: spam w Relaxation (np. "Walcie sie wszyscy lacznie z walcem", "Pocaluj mnie w DU...PE Dundysie"), używanie wykropkowanych wulgaryzmów w tytułach (kropki nic nie zmieniają, jest to czytelny wulgaryzm), brak szacunku do decyzji moderatora zamykającego temat (zamknięty = proszę nie dyskutować).

 

 

Folwark prywatny i kijek do obijania poddanych. Nie zycze sobie. Potencjal tego forum to Twoja osoba i nikt wiecej? Dzieciakow z Usraszem mozesz sobie trenowac, ale mnie nie bedziesz.

 

Skoro w takie tony uderzasz, ja wprost szczerze stwierdzę co mi się w Tobie nie podoba, bo o tym co Tobie się nie podoba w nas słyszałam już dużo razy. Jest to: wyżywanie się na użytkownikach (w Twojej prywatnej klasyfikacji leniwych czy głupich), nadużywanie wulgarnych sformułowań lub sformułowań nie do przyjęcia ("Ty debilu"), tworzenie spamogennych bezużytecznych komentarzy (wycieczka do użytkownika i jakiś obrazek z Google, zazębienia z tematem brak).

 

 

Balagan w dziale hardware. Brak moderatora. Twoje wykretne wypowiedzi przy prosbach o poskladanie tego wlasnie. Nie interesuje cie ta kwestia i masz to w nosie to po kiego masz dzial hardware?

 

Wykrętne?

- "po kiego": wątek powitalny i określenie konstrukcji forum, czyli zazębienie zagadnień Windows i niemożność zupełnej separacji określonych zagadnień jako nieistniejących na forum. Tematy awarii w Windows mogą być zdiagnozowane jako sprzętowe, więc takie tematy muszą mieć jakiś kawałek miejsca, nawet jeśli interwencja jest podstawowa. Dla porównania kilka innych forów Windows i Malware (również zagranicznych), gdzie występuje podobny zestaw zadaniowy i podobna jakość działów, bo gdzieś tematy muszą umieszczać.

- aktualnie nie ma osoby indywidualnej do opieki i musi być ustalona ogólna grupa Moderatorzy. Wiadomo co to znaczy: limitowana interwencja. Np. ja zajmując się określonymi tematami, których jest ogromna ilość, i mając określoną specjalizację, nie mogę zajmować się wszystkim. Konia z rzędem temu kto przetworzy wszystkie tematy na forum na wszystkich subforach (przeczyta / przeanalizuje - odpowie - zamknie) i zrobi to w ciągu jednego dnia.

 

 

Prosze usunac wszystko co napisalem i zrobilem - NATYCHMIAST. Dla obroncow picasso ktorzy powiesza na mnie zaraz szmaty - walcie sie.

 

Chcesz opuścisz forum: anonimizacja konta (zmiana nazwy użytkownika, usunięcie danych osobistych oraz blokada komunikacji powiadomień i rzecz jasna loginu). Posty nie zostaną usunięte, bo nie da się zrobić tego bez naruszenia dyskusji z innymi użytkownikami.

 

Sprawę anonimizacji załatwię po potwierdzeniu tego. Nie ma po co przeciągać, skoro już od dawna dajesz do zrozumienia, że forum nie podoba Ci się. Tu apropos wypowiedzi z innego jakiegoś starego tematu na temat metody "jak się nie podoba to wypad", mającej być jakoby obrazem mojego instrumentalnego podejścia do użytkownika: moja rola na forum nie polega na tym, bym przymuszała tu do pobytu, to się mija z celem. Tak jak nie zmuszam tu nikogo do rejestracji (Goście nie mają żadnych uprzykrzeń dodatkowych), tak i na siłę nie zatrzymuję już zarejestrowanego (jego konto robię nieaktywnym).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

@Anonim6

mam nadzieję, że wspomniawszy swoją niegdysiejszą wypowiedź

w końcu wykonują "dobrą robotę" dla Fixitpc

co to dokladnie oznacza?

Podkreslilem kolorkiem to co mnie ...no wlasnie, smieszy?

To forum (czyli jego wlasciecielka - z calym szacunkiem) calkowicie olewa tematy i dzialy nie dotyczace infekcji lub konfiguracji OS-ow. Taka jest polityka i nic juz tego nie zmieni. Moderatorzy innych dzialow ...nieczynni... :) , a przewrazliwienie w ....czynnych.... jak widac na przykladzie Belfegor-a na poziomie Mount Everest-a. Stwierdzam tu fakty. Mi to juz rybka. Napisano juz nie raz (przynajmniej dano do zrozumienia i jeden niepokorny skorzystal), nie podoba sie to do widzenia.

Dobra robota dla fixi polega na tym, ze starajac sie pomagac pod tym szyldem uzyskujemy satysfakcje, ze dzialamy na czyms szczegolnym (bo jest to szczegolne miejsce dowodzone przez picasso w dziele infekcji wzorowo i pomocnie i nic tego nie zmnieni) i podswiadomie podnosimy swoje EGO. Nie widzicie tego? To podpowiadam wlasnie.

Nie ma szans na zmiane postrzegania "pomocoszkodnikow" :D :lol: bo wisza administratorom kalafiorem. Nie Ty to inny i taka jest kolej rzeczy.

Nikt nikogo nie zmusza - juz to wiemy, ale jest pewien problem. Jesli nie wiadomo jaki to......no wlasnie - nic mi do tego nawet jak wiem o co chodzi. :P

Mysza - wyluzuj dziewczyno, pozdrawiam Ciebie i Belfegor-a.

 

sam wyluzujesz, prześpisz się z decyzją i zostaniesz ;)

Odnośnik do komentarza

picasso Twoje pokretne wywody mnie nie ruszaja. Zawsze odwrocisz kota ogonem - przerabiane nie raz. Prosze o usuniecie wszystkiego jak leci. Nigdzie nie zostaje. Folwark masz i Tyle. Co z tego ze, odeszlas z dawnego forum jak tu zaprowadzilas inne smieszne porzadki. Wykrecanie sie mna , ze taki smaki. Wyzywanie sie na kims? Mozna do smierci usuwac usrasze bo wiekszosc ludzi to debile i zlapia to ponownie. Kase na tym robisz i to sie chwali, ale tacy jak ja chcieli pomagac bezinteresownie pod TYM szyldem (czytac wyzej) . Naklananie do myslenia metodami ; przepraszam nie obraz sie idioto, ale moglbys przeczytac zasady dzialu po raz setny i tysieczny? To smieszne metody , ale Twoje metody. Nie masz zamiaru wprowadzac tego czy tamtego... to co Mysza zacytowala wyjasnia wszystko. Madry zrozumie pajac bedzie rzezil i plul sie na moje posty. Nie tylko ja odchodze. Odeszlo wielu.

 

Nara Mysza - dasz rade to poskladac z tematu.

 

Zamykaj ten watek i sprzataj mnie z zycia. Nie wiem na co czekasz. Nikogo nie bede przepraszal. Debil zostanie debilem nie zaleznie na jakie forum trafi i w ...e nikomu nie bede wchodzil.

Odnośnik do komentarza
Kase na tym robisz i to sie chwali, ale tacy jak ja chcieli pomagac bezinteresownie

 

Albo prowokacja albo ogromna niewiedza. Krótko i na temat: to z mojej kieszeni pochodzą ogromne koszty utrzymania serwisu (bez reklam), koszty nie zostały zwrócone. Czynić rozróżnienie na grupę "bezinteresownych" kontra "zarabiającego" Administratora to jakiś żart.

 

 

Prosze o usuniecie wszystkiego jak leci. Nigdzie nie zostaje.

 

Jak powiedziałam: skasowanie postów bez uszczerbku technicznie niemożliwe (luki w tematach założonych przez innych i gdzie inni użytkownicy odpisywali / cytowali / odnosili się do wypowiedzi). Konto po prostu uczynię nieaktywnym.

 

 

Zamykaj ten watek i sprzataj mnie z zycia. Nie wiem na co czekasz.

 

I tak też uczynię.

 

 

Dziękuję za współpracę i duży wkład merytoryczny.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...