Skocz do zawartości

Google Chrome - Alert zabezpieczeń o certyfikatach


Stasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż wczoraj działało wszystko normalnie nic się nie działo. Logowałem się bez problemowo na każdą stronke. Dzisiaj, jak włączyłem przeglądarke (google chrome) to wyskoczył mi komunikat:

"Alert zabezbieczeń

Informacje o cofnięciu dla certyfikatu zabezpieczeń dla tej witryny nie są dostępne. Czy kontynuować?"

Dobra myśle, mało ważne. Wchodze np. na facebook'a (gdzie zawsze samo się logowało) i patrze, że musze się zalogować. No to wpisuje login/hasło wciskam "zaloguj" i nic, pojawia mi się znowu początkowe okienko facebook'a. Próbuje drugi raz - to samo, trzeci, czwarty itd. - znowu to samo. Wchodze na jakąś inną stronke gdzie od razu byłem zalogowany i znowu to samo, musze się ponownie zalogować. No to się loguje i niby działa, lecz podczas zmieniania wątku samo się wylogowuje. Ktoś wie co poradzić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem czy do końca rozwiązałem, ale działa. Wiem co było przyczyną. Otóż mój brat włączył stan uśpienia i nie umiał przywrócić do normalnego działania. Wyłączył po czym znowu włączył komputer i pojawiło mu się menu od BIOS'u, zmienił date (ustawiona była 01-01-2002) z tym, że nie wiedział, która kolejność (dd-mm, czy mm-dd) i zamiast ustawić na 5. stycznia ustawił na 1. maja. Wystarczyło to zmienić i działa wszystko poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...