Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałabym zasięgnąć porady, jaki byłby najlepszy program antywirusowy (może być wersja trial). Jakiś czas korzystałam z McAfree, który pozmieniał mi logi systemowe, więc miałam z nim problemy. Używałam też Kaspersky, a obecnie kończy mi się próbna wersja Eset Antyvirus. Zależy mi, by program nie obciążał zbytnio systemu (jest wtedy problem z grami) i najlepiej, by był "wyczulony" na wszystkie błędy, które wkradają się do systemu (tak jak to, co zablokowało mi komunikator GG).

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A F-Secure kiedyś miałaś? Bardzo przyjemny program, bardzo lekki i praktycznie samoobsługowy. Nie męczy komunikatami, ma niski false positive, nie opóźnia startu. Wydajność skanera na bardzo wysokim poziomie, tak samo jak ochrona w czasie rzeczywistym. Ostatnia wersja 2013 była ostatnio dostępna w którymś czasopiśmie komputerowym (nie pamiętam, ale chyba w Komputerswiat, może jeszcze gdzieś znajdziesz). Przetestuj sobie i sprawdź czy Ci odpowiada, z deinstalacją nie ma problemu. :-)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...