Skocz do zawartości

Nie działa wtyczka java


Walkerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No nie da się z tym żyć. Wtyczka nie działa: w dodatkach firefoxa jest napisane, że jest niebezpieczna i zostaje wyłączona

Dla twojej ochrony dodatek Java Plugin 7 update 11 and lower (click-to-play), Windows został zablokowany.

 

A przecież nie ma nowej aktualizacji java. Poprowadźcie mnie za rączke, bo nie wiem co mam z tym badziewiem zrobić :]

Odnośnik do komentarza

@Walkerowy - pozostaje Ci zmienić przeglądarkę na Operę :lol: (jak na razie Java funkcjonuje bez zastrzeżeń).

 

A tak poważnie, to coś w tych nowych dżawach jest zwarzone. Np. po aktualizacji znika aplet "Java" w panelu sterowania.

Pojawia się dopiero po deinstalacji i ponownej instalacji...

 

Może orakl centralnie olał temat tego softu mając ważniejsze sprawy na głowie...

Odnośnik do komentarza
Tak czy tak dotyczy to javy, nie mamy na tą chwilę, żadnego jej zamiennika - no chyba ze 6, ale kto ma zamiar się cofać?

 

Szóstka też nie: KLIK. Wszystkie Java od najnowszej 11 w dół zablokowane z powodu luk zabezpieczeń, i Java to jedna z dróg tej "policyjnej" infekcji.

 

"Mozilla is extending Click to Play for Java 7u11 due to reports of exploit code available for 7u11 and information that all elements of the original Java bug have not been fully addressed by Oracle in the 7u11 patch."

 

"To protect Firefox users we have enabled Click To Play for recent versions of Java on all platforms (Java 7u9, 7u10, 6u37, 6u38). Firefox users with older versions of Java are already protected by existing plugin blocking or Click To Play defenses."

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...