Skocz do zawartości

Online Armor +Defensewall +Avira AntiVir- pomoc przy konfiguracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, tym bardziej że to mój pierwszy post

 

Wybrałem oto taki zestaw do ochrony, mam jednak kilka pytań na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi w internecie, więc,

zacznijmy od Firewalla, czy moge mieć włączonego HIPSa w Online Armor razem z Defensewall, czy nie będzie to sie gryzło i przymulało mi laptopa?

 

Co do Aviry, nie wiem czy używac jej jako ochrony w czasie rzeczywistym z Anti-Guard, czy poprostu wyłaczyc Guarda i uzywac tylko do skanowania na żądanie? Dodatkowo korzystam z Wondershare Time Freeze do testowania aplikacji.

 

Jaka by byla najlepsza konfiguracja tych programów razem?

 

Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cześć GandalF!

 

Można stosować DW + OA z Programem Guardem. Moim zdaniem jednak, jest to przesada, tym bardziej, że OA nie należy do najlżejszych firewalli. Jeżeli uważasz za konieczne zainstalować coś lepszego od zapory Windows, to polecam Comodo bez Defense+.

Można używać Avirę tylko na żądanie, jeżeli posiadasz najnowszą, aktualizowana wersję DefenseWalla i testujesz przed instalacją nieznane programy w WTF.

Odnośnik do komentarza

używanie online armor jest trochę kłopotliwe bo zapora lubi się często pytać więc jak Ci to nie przeszkadza to ok

no właśnie nie za bardzo mi się to podobało :angry:

 

Cześć GandalF!

 

Można stosować DW + OA z Programem Guardem. Moim zdaniem jednak, jest to przesada, tym bardziej, że OA nie należy do najlżejszych firewalli. Jeżeli uważasz za konieczne zainstalować coś lepszego od zapory Windows, to polecam Comodo bez Defense+.

Można używać Avirę tylko na żądanie, jeżeli posiadasz najnowszą, aktualizowana wersję DefenseWalla i testujesz przed instalacją nieznane programy w WTF.

 

Dzięki za odpowiedź, zrezygnowałem więc z OA , zastanawiam się nad Comodo, polecasz go bez Defense+, dlaczego, jaka jest różnica?, czy poprostu jest już zbędny przy DW? Mam jeszcze pytanie co do Windows Defendera, mam go wyłaczonego w czasie rzeczywistym, ale czy jest potrzeba go trzymać czy mogę bez problemu go całkowicie wyłączyć?

Odnośnik do komentarza

no właśnie nie za bardzo mi się to podobało :angry:

 

 

 

Dzięki za odpowiedź, zrezygnowałem więc z OA , zastanawiam się nad Comodo, polecasz go bez Defense+, dlaczego, jaka jest różnica?, czy poprostu jest już zbędny przy DW? Mam jeszcze pytanie co do Windows Defendera, mam go wyłaczonego w czasie rzeczywistym, ale czy jest potrzeba go trzymać czy mogę bez problemu go całkowicie wyłączyć?

 

 

ja ma windows defendera zawsze wÄ«łączonego

defence+ potrafi być tak samo upierdliwy ja OA

jak masz DW to do tego comodo firewall i styknie

chociaż jak dla mnie to samo dwpf nie dw! + avira

Odnośnik do komentarza

 

zrezygnowałem więc z OA , zastanawiam się nad Comodo, polecasz go bez Defense+, dlaczego, jaka jest różnica?, czy poprostu jest już zbędny przy DW? Mam jeszcze pytanie co do Windows Defendera, mam go wyłaczonego w czasie rzeczywistym, ale czy jest potrzeba go trzymać czy mogę bez problemu go całkowicie wyłączyć?

 

Zainstaluj Comodo bez Defense+ i wyłącz Defendera.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...