Skocz do zawartości

Blue screen win32k.sys


polin

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wiem ze to ta ale czytalam ze recovery to gora 10GB, czemu tutaj jest 20. I jak mam to skopiowac, skoro nie widze tego w moj komputer.

 

No wlasnie folder windowsa jest wg tego OTLPE na dysku D. A zawsze mialam tylko dwie partycje C: i D: + recovery, i windows byl na C:. A na D: jakies smieci.

 

 

A te System (C:) to co to jest? ma tylko 100mb a w srodku sa takie foldery jak :

$recycle bin

BOOT

SYSTEM VOLUME INFORMATION

BOOTMGR

Odnośnik do komentarza

Parametr dla samsunga Raw Read Error Rate - jest zdecydowanie podejrzany. Kopie niech zrobi i sprobuje odzyskac system przez sajsungowe sprawy. Jak dysk jest ok, a wadzi jakis program lub sterownik lub RAM (test nie trwal 6, 8 godzin. Ile ma kosci RAM 1 czy 2. Jak dwie to wyciagnac jedna i testowac do rana.

 

@edit

poza tym

samsungpj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

czy to nie jest czasem jakas plyta recowery do wypalenia np. w ISO - dotyczy chyba przypadku kiedy ma jakis backup , ale pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Tam wyzej ktos powiedzial zeby skopiowac na pendrive cala zawartosc partycji recovery. Myslalam ze mam to zrobic kopiuj wklej... i potem te przywracanie.

 

Nie widze HDD recovery i nie wiem czy mam jakas aplikacje, bo sie na tym nie znam, po czym mam to rozpoznac?. Z recovery to widze tylko Samsung Recovery Solution 5 :D

Przeciez nie moge zrobic kopii na plyte, bo system nie dziala. Dziala tylko to ubuntu albo tym oltpe z plytki. Zaczyna mnie to przerastac.

Nie bede przeciez otwierac i wyciagac kosci ram skoro mam jeszcze gwarancje(?)

Odnośnik do komentarza

Co do programu jaki podalem wyzej (pobralem go);

ten program umożliwia wykonanie kopii zapasowej dysku twardego oraz przywrócenie jego zawartości w przypadku wystąpienia poważnego problemu w systemie.
- czyli nic nie pomoze.

Mysle, ze reklamacja jak najbardziej, aczkolwiek jakies drogi jeszcze sa http://www.fixitpc.p...ji-naprawczych/

Dostęp lokalny z poziomu menu F8 jesli mozna wejsc w tryb awaryjny. Problem jesli dysk pada. Kolko sie zamknelo.

 

Doczytaj do konca te tematy - jesli czujesz sie na silach sprobowac tam jest jeszcze cos.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, teraz pewnie mnie wysmiejecie za glupote, ale szukałam karty gwarancyjnej i znalazłam płytę.... System recovery media Windows 7 home premium, this media contains a 64 bit version of operating system... Nie wiem jakim cudem, nie wiedziałam o jej istnieniu. Porażka, wiem. Wybaczcie :).

 

Jeszcze dodatkowo włączył się laptop... Co prawda po pięciu minutach wyskoczył ten sam bsod, ale ikony miały podpisy i mogłam wejść w start, więc cos się zmieniło. Po starcie wyskoczył okienko z błędem i była informacja typu "pomocne w zrozumieniu błędów mogą być pliki c:users/poline/appdata/local/temp/WER-32307-0.sysdata.XML i minidump.010713-15600-01.dmp "

 

Jeśli to coś zmienia to powiedzcie, bo jak nie to jutro dzwonie i oddaje go na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Powiem tak, teraz pewnie mnie wysmiejecie za glupote, ale szukałam karty gwarancyjnej i znalazłam płytę.... System recovery media Windows 7 home premium, this media contains a 64 bit version of operating system... Nie wiem jakim cudem, nie wiedziałam o jej istnieniu. Porażka, wiem. Wybaczcie

 

To teraz na próbę płyta do napędu i start z tego CD. I zdajesz po kolei relację co tam widzisz

Odnośnik do komentarza

windows.is loading files

Wybór jezyka

Język który chcesz zainstalować

Windows 7 - zainstaluj teraz, pod spodem jest opcja "o czym trzeba wiedzieć przed zainstalowanie windows" i "napraw komputer"

Kliklam w to napraw i pojawiło się okienko i dwie opcje do wyboru "use recovery tools that can fix problems starting windows. selecta an operating system to repair. I w okienku jest Windows 7 partition size 181247mb E; local disk.

Druga opcja to Restore your computer using a system image that you created earlier.

 

Pytanie dlaczego pokazuje windows na dysku E....

Pokazuje jakie mam dyski w moj komputer. zdazylam zrobic screena.

post-4670-0-64974800-1357637395_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Kliklam w to napraw i pojawiło się okienko i dwie opcje do wyboru "use recovery tools that can fix problems starting windows. selecta an operating system to repair. I w okienku jest Windows 7 partition size 181247mb E; local disk.

 

Niepotrzebnie. Przecież nie masz kopii Recovery. Zastosuj pierwszą opcję czyli instalację systemu. Zobaczymy co się pokaże.

 

Poza tym uruchamianie Recovery na samsungu to klawisz F4 w czasie startu. Czytałaś artykuł który podałem?

Odnośnik do komentarza

ak wiem, że f4. Czytałam, ale miałam nic nie robić dopóki nie będę mieć tej kopii.

Pokazało się Instalator zaczyna prace

Przeczytaj postanowienia licencyjne

Jakiego typu instalacje chcesz wykonać : uaktualnienie, wykonaj uaktualnienie do nowszej wersji systemu Windows.

Niestandardowa (zaawansowane) zainstaluj nowa kopie systemu Windows, opcja wprowadzenia zmian w zakresie dysków i partycji jest dostępna w przypadku uruchomienia komputera przy użyciu dysku instalacyjnego.

Odnośnik do komentarza
zainstaluj nowa kopie systemu Windows

 

 

to wybierz zobaczymy co powie dalej

 

Czytałam, ale miałam nic nie robić dopóki nie będę mieć tej kopii.

 

No to musiałabys za pomocą linuxa skopiować zawartość partycji oznaczonej jako samsung Rec.

 

A ja chce doprowadzić do ponownej instalacji systemu, żebyś potem mogła zrobić kopię firmowym narzędziem na płytach DVD (5 sztuk pewnie bedzie potrzebne)

Odnośnik do komentarza

Gdzie chcesz zainstalować system windows?

Do wyboru są partycje. Dysk 0 partycje 1 : SYSTEM 100 MB wolnego 70mb typ system

Dysk 0 partycja 2 177gb wolne 128 GB typ podstawowy

Dysk 0 partycje 3 265 GB wolnego 265gb typ logiczny

Dysk 0 partycje 4 samsung rec. 23,4gb wolne 1gb typ OEM (zastrzezony)

 

Niżej jakieś opcje dysku, odśwież i zaladuj sterownik

 

Chciałam zrobić kopię za pomocą linuxa ale nie było tam w ogóle folderu system rec.

Odnośnik do komentarza

Trwa instalacja. Była jakaś informacja ze na tej partycji sa pliki poprzedniego Windowsa i zostaną przeniesione do folderu windows.odt nie wiem czy to wazne,ale pisze już wszystko bo to dla mnie czarna magia i wolę czegoś nie przeoczyć..

 

Możesz mi powiedzieć co potem? Zainstaluje to, skopiuj recovery i co dalej? Mam go oddać na gwarancję tak jak mi mówili? Chciałabym mieć to jak najszybciej zrobione bo mam sesje i muszę pisać prace i prezentacje, a bez laptopa jestem jak bez ręki...

Odnośnik do komentarza
Była jakaś informacja ze na tej partycji sa pliki poprzedniego Windowsa i zostaną przeniesione do folderu windows.odt

 

 

 

Ważne. Po zainstalowaniu systemu, mam nadzieję że błedów nie bedzie - znajdziesz folder Windows.old i go usuniesz.

 

Możesz mi powiedzieć co potem? Zainstaluje to, skopiuj recovery i co dalej?

 

Potem dam dalsze instrukcje.

 

Po instalacji pobierzesz ServicePack 1 (paczka 900MB) i zainstalujesz od razu http://www.microsoft...ls.aspx?id=5842

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...