Skocz do zawartości

Problem z kartą sieci bezprzewodowej lub punktem dostępu


teciu8

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

dzisiaj skonfigurowałem neostrade z urządzeniem TP-LINK TD-W8910G. Po zakończeniu wszystkich czynności podjąłem próbę sprawdzenia połączenia przewodowego i bezprzewodowego. Po kablu wszystko jest sprawne, próbując połączyć się bezprzewodowo, po chwilowej próbie łączenia wyskakuje komunikat: Problem z kartą sieci bezprzewodowej lub punktem dostępu! Dodam, że pracuję na systemie Windows 7. Połączenie bezprzewodowe do innych sieci jest bezproblemowe.

Proszę o Państwa pomoc,

pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odinstaluj na próbę Avasta. Potem restart.

 

Zainstaluj pierwszą od góry paczkę sterowników (zielony button "Click for download"):

http://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=22&system=5

 

Daj screen z listy sieci z programu inSSIDer:

http://www.metageek.net/products/inssider/

 

Net-log wskazuje, że sygnał Twojej sieci (jej nazwa jest podobna do Twojego nicka, więc sądzę, że to Twoja) jest bardzo słaby. Masz między komputerem a routerem jakieś urządzenia, które mogłyby powodować zakłócenia, np. głośniki, kuchenkę mikrofalową itd?

 

Wykonaj screeny z konfiguracji WiFi na routerze.

Odnośnik do komentarza

Wygląda to tak:

sieć zaczęła działać, z każdego innego urządzenia idzie się z nią połączyć..tylko z mojego laptopa jest coś nie tak, wyrzuca mi błąd i resetuje kompa, tak jak napisałem wyżej.. wyjechałem już z rodzinnego miasta i na stancji mam ten sam problem z połączenie do każdej innej sieci bezprzewodowej, czyli poprzestawialismy coś w windowsie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...