Skocz do zawartości

Prośba o zdiagnozowanie problemu


karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem z sandboxem,dzięki Barnabie,rozwiązany:-)

Wczoraj zauważyłem po raz kolejny,iż w trakcie zamykania systemu,wraz z "plumplumplum",słychać dżwięk ostrzeżenia,błędu(klasyczne-bum). Nie zwróciłbym uwagi na to pewnie,gdyby nie fakt,że do wyłączenia komputera zmusił mnie szalejący w pionie kursor myszy. Zaczęło się ni z gruchy,ni z pietruchy,podczas przeglądania neta.Fakt,że laptok chodził kilka godzin bez przerwy,choć wcześniej też tak bywało,a takie hocki-klocki się nie działy...:-( Problemy zaczęły się po wymianie pasty termo na procesorze,i nakładkowej,(niepotrzebnie) instalacji systemu...Ogólnie,system wydaję się być jeszcze bardziej ospały niż zazwyczaj na tym lapku,potrzebuje więcej czasu na zadane polecenie:-( Tu pytanie,czy jest jakiś sposób,by sprawdzić,co powoduje owe ostrzeżenia(bum),i dlaczego jest takie niemrawe to ustrojstwo...? Z ostatnich obserwacji-Windows Movie Maker- cokolwiek by chciał zrobić-błąd,aplikacja zostanie zamknięta... Nakładka systemu z obrazu,kilkukrotnie stawiana,bez podobnych zdarzeń...:-(

Proszę o instrukcję,czego użyć(programu do diagnostyki?,skanera?),oraz interpretację wyników... :confused:

 

pozdrawiam,K.

Win XP HE,SP3

p.s Mam nadzieję,że w dobrym miejscu umieściłem błagania... :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Możesz sprawdzić, czy w Podglądzie zdarzeń nie ma jakichś błędów i to jest najprostszy i najszybszy sposób. Napisz jakiego masz antywirusa i daj logi z OTL, które wygeneruj tak, jak jest to opisane tu. Być może w nich da się wypatrzeć co odpowiada za spowolnienie.

 

Raczej powinno to iść do działu Platformy klienckie Microsoftu, ale tym już się modzi zajmą.

Odnośnik do komentarza

Możesz sprawdzić, czy w Podglądzie zdarzeń nie ma jakichś błędów i to jest najprostszy i najszybszy sposób. Napisz jakiego masz antywirusa i daj logi z OTL, które wygeneruj tak, jak jest to opisane tu. Być może w nich da się wypatrzeć co odpowiada za spowolnienie.

 

Raczej powinno to iść do działu Platformy klienckie Microsoftu, ale tym już się modzi zajmą.

 

 

Witam,

Dziękuję za zainteresowanie problemem. W Podglądzie Zdarzeń,nie zauważyłem nic,coby zwróciło moją uwagę,ale być może nawet nie wiem,na co tę uwagę zwrócić... :( Wykonałem skan OTL,teraz postaram się go zamieścić....

 

 

 

 

Witam ,

Widzę,iż pomimo kilku pobrań logów,nikt nie wpadł na jakikolwiek trop.Trochę mnie to martwi,bo jednak coś się z komputerem dzieje...Może moje spostrzeżenie Wam coś nasunie. Wydaje mi się,że problem pojawił się w momencie odinstalowania eset-a,a zainstalowania MSEssentials.Nie zwróciłbym uwagi na to,ale ostatnio,po włączeniu komputra,pojawiło się okno z powiadomieniem,że nastąpił błąd aplikacji,i czy wysłać raport do MS. Był to błąd MSEssentialls...Raport wysłałem,podziękowano lakonicznie:-) Zacząłem kombinować,że skoro program zabezpieczający się "buldoczy",to może coś po tej linii...? Przez przypadek,(bo przywykłem do tych elementów)podczas odbierania poczty,zauważyłem,że mimo usunięcia eset-a,w outlook-u pozostał czynny moduł eset-a! Eset AntiSpam... Być może to jest przyczyną problemów? Jeśli to możliwe,to jak je rozwiązać?

Czekam na wszelkie sugestie,

dziękuję,K.

OTL.Txt

Extras.Txt

Edytowane przez picasso
21.02.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...