Skocz do zawartości

problem z msvcrt.dll przy uruchamianiu gry - PROSZĘ POMOCY!


Mruku

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie Call of Duty - Black Ops 2, i przy uruchamianiu na początku rządał kilka .dll to dorzuciłem i potem wyskoczyło.

 

 

Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll

Z innymi grami wszystko jest ok, tak samo z poprzednimi codami tylko ten nie chce się uruchomić,

Mam SP3, do tego wszystkie sterowniki poaktualizowane jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najbezpieczniej było by usunąć te pliki i cofnąć system o dzień sprzed wgrania ich do systemu.

 

utwórz punkt przywracania systemu - np. naprawa gry CoD

 

Potem zainstaluj DirectX (to cały pakiet)

 

po uruchomieniu pliku zapisz wszystko w katalogu C:\DirectX9C lub jak masz więcej partycji to poszukaj katalogu cyfrowo-literowego na innej partycji niż systemowa(%WINDIR%)

 

uruchom plikiem directx.exe i klikaj dalej

 

Uzupełnij temat o podstawy log KLIK

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

wygląda na to, że w katalogu aplikacji masz plik z DX11 (d:\krzysiek-muzyka\call of duty black ops 2\DXGI.DLL, wzięty żywcem z Win7 bez SP1), który korzysta z funkcji dostępnych od wyższych systemów. Spróbuj zmienić nazwę tego pliku z dxgi.dll na dxgi_old.dll i sprawdź, czy będzie ok.

Przyznaję, że nie mam pewności, czy ta aplikacja nie jest na sztywno zszyta z DX11, więc szanse nie są duże...

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Ta... XP jest wspierany tylko w postaci łatek bezpieczeństwa. Koniec.

 

XP jest z 2001 roku, staroć. Obsługuje najwyżej DX9, a do coraz to lepszej grafiki w grach wymagany jest co najmniej DX10.1.

 

Osobiście dopóki siedziałem na XP też byłem wkurzony z powodu gier (przecież to taki 'fajny' i 'szybki' system), jednak po przesiadce na 8 (ale to samo jest z Vistą/7) już jakoś się XP'kiem nie przejmuję. To dobry system, dopóki nie spróbujesz nowszysch rozwiązań :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...