Skocz do zawartości

Sterownik ekranu amdkmdap przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność


Zoso

Rekomendowane odpowiedzi

W poscie nr 69 wyrazilem swoje zdanie. Podnoszenie napiecia nie ma sensu jesli wszystko dziala. Czyste stery i tyle.

Bawienie sie napieciem bylo/jest zalecane w przypadku niestabilnosci grafiki. Dotyczy przewaznie wynalazkow podkreconych przez producenta z kosmicznym chlodzeniem i cudami na kiju.

 

Kombinuja , majstruja http://forum.purepc....lacja-napiecia/ , a potem sprzedaja na ajsregro jako nowka sztuka nie krecona i z gwarancja.

 

Daj sobie spokuj - ze sterami sie doprowadz do porzadku.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

PPM na ekranie -> Rozdzielczość ekranu lub przez Personalizuj.

I jeszcze takie info:

- sprawdź w Programy i funkcje czy nie masz CCC lub AMD Catalyst

- obecna wersja sterowników to Beta

- wersja 12.10 (wg tego co pisano w sieci) miała problemy z dziwnym wzrostem pobieranej mocy

 

Ja nadal siedzę na v. 12.8 i jest stabilnie.

 

fy3k39.png

chodzi mi o to, że w CCC musiałem zawsze sobie ustawić ustawienia, że mogę mieć rozdzielczość 1920x1080, a nie 1600x1200... Na tej rozdzielczości mam troche "pixeliade"... :D Nie wiem czemu nie wykrywa mi rozdzielczości... Mam zainstalowane sterowniki od monitora te z płytki.

 

Grałem teraz około 4 godz. i mnie ani razu nie wywaliło po tej instalacji czystych sterowników. Ale nie wiem jak ustawić tą rozdzielczość, abym mógł mieć 1920x1080.

Odnośnik do komentarza

Monitor posiada TYLKO wejście analogowe. Rozdzielczość jest silnie związana z tzw. pasmem przenoszenia inp. trochę inny model z inną dodatkową literką obsłuży pełną rozdzielczość matrycy.

Poszukaj na płytce do monitora stosownego pliku z rozszerzeniem .inf (początek to może być model) - otwórz go w notatniku, skopiuj i shostuj na jakiś serwer i podaj linka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...