Skocz do zawartości

Sterownik ekranu amdkmdap przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność


Zoso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Szczerze mówiąc wolałbym abyś mi to wytłumaczył jak ogarniasz... Bo wiesz jak niektórzy piszą na tych "pro" forach o takich rzeczach... A średnia wieku tam jest 15 lat.... :(

 

A firma MSI oferuje program do update Biosu... Może tym też można? Czy lepiej jakoś ręcznie przez botowanie pendriva?

 

EDIT: Ok udało mi się go zaktualizować przez opcje M-Flash w Biosie. :) Idę testować czy jest poprawa.

 

EDIT: Sama aktualizacja nic nie dała, pierw przetestowałem czy gra dalej będzie się wyłączać czy nie - jednak okazało się, że problem nadal występuje. Po tym wyłączyłem kompa, zmieniłem sloty pamięci na 1 i 2 (czarne), ale komp się nie chce uruchomić...

Odnośnik do komentarza
Mam zablokowane te opcje w Biosie
nie, nie masz zablokowanej. Wbijaj z klawiatury numerycznej i przestawiaj plusem i minusem.

 

Kociasty jak masz obsadzone sloty - w sensie ktore? MSI pisze metnie lub wcale.

 

Dodatkowo plyta ustawia 1066 MHz, a nie 1333 MHz. To zostawmy na potem.

 

Napisalem Ci wyraznie, ze to nie ma nic wspolnego z gra. Probujemy ustawic parametry poprawnie i tyle na razie.

Odnośnik do komentarza

Wzgledem pamieci Single/Duble. Specyfikacja podaje ten RAM :

GR1333D364L9/2G 2GB V V OK

GOODRAM GF1008KB-JN

 

GOODRAM GR1333D364L9/2G 2GB V V OK

GOODRAM GF1008JC-JN

 

jako przetestowany i kompatybilny.

Byc moze te 4GB moduly nie zatrybia w Dualu. Ten problem jest malo istotny przy glownym dotyczacym gry. Proponuje ;

- odinstalowac gre i wszystkie z nia powiazane aplikacje posilkujac sie np.

Revo Uninstalerem (dostepny pelny Trial do systemu x64) http://www.revounins...e_download.html czyli 2.5.9

- odinstalowanie sterownikow ATI - w ten sam sposob + Driver Swepper http://www.guru3d.co...installer).html

- ponowne wgranie sterow ATI

- dogranie dX ze strony MS http://www.microsoft...ails.aspx?id=35

- ponowna instalacja gry

Odnośnik do komentarza

To zmienia postac problemu, ale to

Przed zmianą karty graficznej miałem GF 240GT, na niej wszystko chodziło bez problemu - w sensie, nie miałem tego typu problemów.

tez jest wazna informacja. Gdyby ram wadzil w trybie w jakim pracuje/pracowal to wywalaloby takze.

 

To jest problem z karta/sterami. Pytanie jak to rozwiazac? Jesli przeinstalowales stery i gre/gry to zapodaj teraz jakis test np. OCCT dla GPU. Jakies 30 min.

Odnośnik do komentarza

No coz;

post-2293-0-50750300-1355872842_thumb.jpg

 

Teraz pytanie co to jest i czy jest powodem problemow.

Czy na pewno uzywales Revo, Driver Sweppera + Cclinera ?

Czy potrafisz sprawdzic i usunac resztki z rejestru bez uszkodzenia systemu?

Byc moze to jakies potrzebne stery do innego celu, a byc moze gwozdz programu.

 

OCCT niczego nie wniosl do sprawy. Wyniki napiec powinny byc inne, ale to moze tylko zweryfikowac miernik. Polecam jednak sprawdzic napiecia pod obciazeniem.

 

@edit

w tym kontekscie jest to interesujace

Tzn po zakupie tej karty miałem już formata, także raczej nie zostało nic z wcześniejszych sterowników

Zrob jeszcze logi z OTL jak do wirusologi, bo jesli dobrze widze te wpisy sa w not found na F:

Moze masz jakiegos robala? Choc to malo prawdopodobne. Tonacy brzytwy sie chwyta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...