Skocz do zawartości

'wgsdgsdgdsgsd.exe' 'nie można odnaleźć określonego modułu'


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam problem przy uruchamianiu systemu jako Użytkownik (jako Admimistrator nie ma tego komunikatu) - pokazuje się komunikat w oknie "Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku

C:\Users\Artur\AppData\Lokal\Temp\wgsdgsdgdsgsd.exe

Nie można odnaleźć określonego modułu."

 

Martwią mnie w errory w wynikach skanowania przez OTL. Windows Defender często nie włącza się. Ale nie mogę znaleść error'a związanego z wgsdgsdgdsgsd.exe i Windows Defender, ale za to są inne.

 

Załączam (poprawne):

Extras.txt

OTL.txt

post-9236-0-63661900-1355610792_thumb.jpg

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat uporządkowałam. Zbędne posty do śmieci. Teraz dopiero się zorientowałam, że logi są zrobione nie z tego konta co należy, czyli Windows7 a nie Artur:

 

Computer Name: ARTHUR | User Name: Windows7 | Logged in as Administrator.

 

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Files
C:\Users\Artur\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ctfmon.lnk
C:\ProgramData\lsass.exe
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.pad
 
:OTL
O2:64bit: - BHO: (no name) - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - No CLSID value found.
O2 - BHO: (no name) - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - No CLSID value found.
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart systemu.

 

2. Z poziomu konta Artur (nie Windows7) zrób nowy log OTL z opcji Skanuj. Pliku Extras po raz drugi nie dostarczaj.

 

Odpowiadasz mi już w nowym poście oczywiście, nie edytuj pierwszego...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Infekcja pomyślnie usunięta. Przejdź do finalizacji tematu:

 

1. W OTL uruchom Sprzątanie, które skasuje z dysku OTL i kwarantannę z trojanami.

 

2. Masz zainstalowaną Javę 64-bit (najnowsza) oraz Javę 32-bit (stara):

 

========== HKEY_LOCAL_MACHINE Uninstall List ==========

 

64bit: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F86417010FF}" = Java 7 Update 10 (64-bit)

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83217005FF}" = Java™ 7 Update 5

 

Odinstaluj Java™ 7 Update 5 i zainstaluj najnowszą dziesiątkę w wersji 32-bit (x86): KLIK.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

 

Windows Defender często nie włącza się. (...) Ale Windows Defender znowu nie zaskoczył.

 

Co do Windows Defender: w systemie antywirus aktywny, a obecnie to chyba większość antywirusów deaktywuje próby startu Windows Defender, by im nie przeszkadzał. Wg Twojego raportu usługa Windows Defender jest na Ręcznym a nie Automatycznym:

 

SRV:64bit: - [2009-07-14 02:41:27 | 001,011,712 | ---- | M] (Microsoft Corporation) [On_Demand | Stopped] -- C:\Program Files\Windows Defender\MpSvc.dll -- (WinDefend)

 

I dobrze. Działa AVG, Windows Defender do lamusa. To stare oprogramowanie.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
W IE 32 i IE 64 jak weryfikuję na stronie java.com to pojawia się informacja: W systemie wykryto niedziałające oprogramowanie Java. Zainstaluj oprogramowanie Java, klikając przycisk pobierania.

 

Nie wiem skąd pobierasz, ale zamontowałeś starszą Java 32-bit, numer 5 wymieniony na 9:

 

========== HKEY_LOCAL_MACHINE Uninstall List ==========

 

64bit: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F86417010FF}" = Java 7 Update 10 (64-bit)

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83217009FF}" = Java 7 Update 9

 

Najnowsza to 10. W przyklejonym wyraźnie mówię skąd pobierać:

 

java_logo.png Java

Aktualna wersja: Java SE 7 update 10 (JRE) + Java SE 6 Update 38

 

[buttons=http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html]Pobieranie[/buttons]

 

Mowa o standardowej wersji dla przeciętnych użytkowników, czyli JRE. Na podanej stronie w kolumnie JRE > Download > Accept.... Kilku użytkowników zadziwiło mnie nieumiejętnością znalezienia pasującego instalatora (m.in. jakoby wersji dla XP nie było). Dla systemów 32-bit (czyli i XP) należy pobrać jeden z plików o nazwie "Windows x86...". Ad wersji 64-bit: na systemach 64-bit instalacja Java 64-bit dotyczy tylko przeglądarek natywnie 64-bitowych, w większości przypadków należy zainstalować wersję 32-bit.

 

java_download.png

 

Odinstaluj obie Java, które masz obecnie. Wchodzisz na podaną stronę. Na stronie w kolumnie JRE klik w Download. Pobierasz jeden z tych instalatorów 32-bitowych:

 

Windows x86 Online jre-7u10-windows-i586-iftw.exe

Windows x86 Offline jre-7u10-windows-i586.exe

 

Ta Java 32-bit będzie pracować w kombinacji z Internet Explorer 32-bit (domyślnie przypięty na Pasku zadań). Dla Internet Explorer 64-bit należy zainstalować osobną Java 64-bit.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...