Skocz do zawartości

Problem po oglądaniu filmu on-line


Myszor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja. U koleżanki coś się stało z komputerem jak tłumaczy oglądała film ,,Jesteś Bogiem'' gdzieś przez internet i

zaczął jej się wgrywać Root. Nie wiem czy to zlekceważyła czy co ale teraz komputer nie ma żadnego dostępu do internetu.

Program jakim jest połączony internet czyli Ralink pokazuje połączony internet ale w Połączeniu z siecią bezprzewodową

też pokazuje połączony ale wysłane i odebrane pakiety stoją na 0. 2 funkcje w Avascie zostały wyłączone i nie można

ich włączyć są to Osłona WWW oraz osłona Poczty.Komputer : Procek AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ 2.6GHz oraz kartę graficzną

Nvidia GeForce 8500GT z 512MB oraz system Windows XP SP 3. Proszę o pomoc a wiem że na was można liczyć :D

GMER.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przejrzałem na szybko główny OTL i w kwestii braku internetu:

 

DRV - File not found [Kernel | Disabled | Stopped] -- system32\DRIVERS\tcpip.sys -- (Tcpip)

 

+

 

[ System Events ]
Error - 2012-12-08 13:10:28 | Computer Name = ST1 | Source = Service Control Manager | ID = 7001
Description = Usługa Rozpoznawanie lokalizacji w sieci (NLA) zależy od usługi Sterownik
protokołu TCP/IP, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:   %%1058

 

Zrekontruuj TCP/IP według tej instrukcji: KLIK.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...