Skocz do zawartości

Aktualizacje nie zostały skonfigurowane poprawnie


maxflore

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj automatycznie po uruchomieniu laptopa zaczęły wgrywać się aktualizacje no i po powrocie do laptopa po 10 minutach widnieje taki komunikat "aktualizacje nie zostały skonfigurowane poprawnie. wycofywanie zmian" potem oczywiście reset i tak w kółko. Pierwszy raz spotyka mnie taki problem z aktualizacjami w win vista.

 

Dodam że z żadnego trybu nie można odpalić pulpitu i że nie mam jak nagrać żadnej płyty do odzyskiwania systemu.

Jedyne co mam to dostęp do pc i dysk przenośny.

 

Chciałbym chociaż w jakiś sposób odzyskać pliki z pulpitu i potem niech się dzieje co chce :D

 

Kiedy uruchomię system recovery (F11) jedyna opcja która chyba była by rozsądna to "odzyskiwanie systemu" i powrót do całkowitej oryginalności ale mam kilka plików które przydało by mi się odzyskać.

Po kliknięciu na "sprawdzanie komputera" mam do wyboru

- Program Check Disc dla partycji Windows

- Program Check Disc dla partycji WinRE

oraz "otwórz wierz poleceń" - czy z tego poziomu mogę jakoś skopiować pliki z pulpitu na mój dysk przenośny ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Mogę poprosić o jakąś dokładną instrukcję gdzie jak pobrać i oczywiście jak to wypalić żeby działało ?

 

A normalnie, wpisz w google słowko Ubuntu. Wejdź na polską strone miłośników Linuxa do działu download, pobierz obraz systemu nagraj ISO na DVD i wystartuj na kompa.

Tam znajdziesz wszystkie materiały, trochę samodzielnośći.

 

 

tak będzie prościej, bo jeszce się pogubisz, pobierz OTLPE

 

nagrajcie płytkę i startuj http://www.fixitpc.p...jacych-windows/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...