Skocz do zawartości

Gt 630 i fatalne osiągi


DawidDawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam kartę graficzną GeForce GT 630 i gra Dirt3 ... musze ustawić na Medium wszystko i fps średnie jest 33 (wiem, to wystarczy), ale orzy ustawieniach medium, a gdy dam na high wszystko to tylko 13fps.

 

Na YT widziałem jak grają w Battlefield 3 na GT 630... a ta gra przecież znacznie bardziej wymagająca sprzetowo.

 

Dlatego pytanie, czy trzeba coś gdzieś ustawić w karcie, systemie ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Teraz zauważyłem, że jak uderze w drzewo przy dużej szybkości to widzę takie kolorowe paski przez ułamek sekundy, jak by była wadliwa karta graficzna.

 

Udało mi sie uchwycić taki efekt. Przy takim własnie błędzie jakośc grafiki takze jest przez sekundę fatalna co zresztą widać. Chyba, ze to jest zależne od ustawień w grze.

 

daf634a86b6c4ada.jpg

 

 

 

Ponad to dlaczego gra uruchamia sikę w oknie a nie pełnoekranowym trybie ?

 

 

 

 

Zapomniałem dodac ze program RivaTuner widzi kartę graficzną, ale brak mozliwości zmiany jej ustawień. Jak by była ale nie ma.

Odnośnik do komentarza

Mój komputer składa się z

 

Intel Core i5 3450 (3.1GHz w turbo 3.5GHz [x4])

6GB DDR3 (2+4 Kingston) i w CPU-Z pisze ""pc3-10700 (667 MHz)""

Płyta główna msi h61m-p20 (g3) -> pisze w specyfikacji Pamięć DDR3 1066/1333 więc dlaczego moje ddr3 pracują z 667 MHz ?

Karta graficzna NVidia Gt 630

 

Na takjim sprzęcie Dirt3 aby się ciął... to jaki mcudem ludzie grają w lepszy gry na mojej karcie graficznej ,mając porównywalny sprzet ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...