Skocz do zawartości

Kernel32.dll nie znaleziono punktu wejścia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam przeróbkę xp, zainstalowałem aktualizaje i pozbyłem sie pliku kernel32.dll. System wywalał błąd (bluescreen) nie włączyłem xp. Z poziomu windows seven pobrałem plik i wgrałem do system32 (http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?kernel32). Niestety po tym zabiegu wywala błąd i nie wiem które biblioteki jeszcze przywrócić. Oto jego treść:

 

Stop: c0000139 Nie znaleziono punktu wejścia.

Nie znaleziono punktu wejścia dla procedury SMapLS_IP_EBP_24 w bibliotece KERNEL32.dll.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wnioski: wgrałeś zły plik kernel32.dll niezgodny z Twoją wersją systemu (status aktualizacji i Service Pack). Z poziomu Windows 7 przeszukaj te foldery XP w celu znalezienia właściwej kopii pliku:

 

C:\WINDOWS\system32\dllcache

C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386

C:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall$

 

ServicePackFiles + $NtServicePackUninstall$ może nie być, jeśli ta przeróbka miała zintegrowany Service Pack (brak instalacji = brak powiązanych folderów). Folder Ochrony plików dllcache jest ukryty i by go widzieć należy odznaczyć opcję "Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego".

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Zdobyłem bootowalną płytę z taką samą wersją xp jaką mam ja. Niestety po uruchomieniu płyty uruchamia sie instarator, ładuje pliki i włącza się formatowanie partycji. NIe ma opcji napraw system.... Czy jest jakaś inna możliwość przywrócenia tych plików z płytki instalacyjnej? np. przez win 7?

 

Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...