Skocz do zawartości

Format / Reinstalacja Win7 bez kopii zapasowej Toshiba


Gosku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

piszę do Was bo już kilka razy mi pomogliście. Mam pytanie odnośnie formatowania laptopa.

 

Ze swojego lenistwa nie wykonałem kopii zapasowej systemu po pierwszym włączeniu laptopa. Teraz po 2 latach używania przydałoby się odświeżyć dysk, najchętniej zrobiłbym format bo syf jaki mam na nim jest nie do ogarnięcia.

 

I tu moje pytanie? Jak przeprowadzić formata, nie mam płyty ani kopii zapasowej? Jeśli zrobię teraz kopię zapasową to będzie ona całego systemu razem z danymi na dysku czy tylko plików windowsa? Czy to się w ogóle opłaca..

 

Gdybym zrobił formata poprzez dosa/z linuxa mój cd-key nadal będzie aktywny ?

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzięki za wszystkie posty.

 

Co do OLT, nie chce się w to bawić, system działa dobrze, po prostu chcę przywrócić stan początkowy i zrobić w nim porządek na nowo bo to jaki mam w nim teraz syf przechodzi ludzkie pojęcie ;) Wiem, że jest to mało efektywne ale wole od nowa wszystko zrobić i mieć porządek niż po kolei przeglądać wszystkie foldery, usuwać, kopiować i rozmieszczać pliki.

 

Znalazłem rozwiązanie w internecie. Tak jak napisał Rafael22peb. Mam na dysku DATA folder HDD Recovery, za jego pomocą przywrócę system do stanu pierwotnego.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...