Skocz do zawartości

Problem z systemem po instalacjia aplikacji EzyStartMenu


student

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja ta jest przeznaczona do Windowsa 8 ale jednak nie ma w sobie zabezpieczeń przed uruchamianiem na starszych systemach.

Gdy zauważyłem że aplikacja podmienia pliki systemowe procesu instalacji nie szło już przerwać,

Aplikacja zażądała ponownego uruchomienia i tak też zrobiłem.

 

po ponownym uruchomieniu otrzymałem taki komunikat:

 

op65_instalize.JPG

 

a aplikacja zenitalne to część aplikacji choć nie ma jej w auto starcie,

postanowiłem więc cofnąć system o 3 dni do "Punktu kontrolnego systemu".

 

następnie kilka razy otrzymałem taki komunikat:

 

kq66_rstrui.JPG

 

a próba przywrócenia sytemu zakończyła się fiaskiem, ponieważ przerwała się w 1/3 przy przywracaniu plików.

Po sprawdzeniu że nie działają mi przez tą instalacje żadne programy oparte na IE8 i tym samym przeglądarka nie chce się uruchomić (po uruchomieniu ze skrótu przez chwilę kursor się kręci i przestaje a aplikacji nie ma w Task Manager).

 

A o tym świadczą następujące komunikaty:

 

yh746_helpcrt.JPG

cy457_bigfish.JPG

 

fz501_updatermemu.JPG

md195_GU.JPG

wz85_eject.JPG

 

czasem wytąpi też błąd read/written:

 

 

 

Postanowiłem więc podmienić plik msvcrt.dll na oryginalny z płyty instalacyjnej przy pomocy konsoli odzyskiwania(podmiana zakończyła się pomyślnie).

 

JEDNAK NIE ZMIENIŁA NIC problem jest pomimo podmiany pliku.

 

uruchamiając OTL otrzymałem następujący komunikat(taki sam jak pierwszy):

 

zp862_otl.JPG

 

nie mam pojęcia jakie logi będą jeszcze wymagane ale podczas skanu OTL otrzymałem 2000-3000 razy następujący komunikat:

 

lh320_otl2.JPG

 

log jakoś się zrobił ale nie jestem pewien jego poprawności ze względu ww. błędu

 

jedynym rozwiązaniem jakie jest z tej sytuacji jakie mogę wykonać to reinstalacja systemu,

jednak nie mogę go wykonać bo w wakacje reinstalowałem system a mam go na licencji OEM i nie wiem czy nie będę zmuszony go rejestrować telefoniczne czego się trochę obawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na szybko, nie wiem czy ten wynalazek powinien działać na RTM ?

MS w finalnej wersji zablokował oficjalne ścieżki do przywracania klasycznego menu Start. Wydaje mi się, że użyta aplikacja była dobra tylko dla Windows 8 DP i CP. Co do aktywacji systemu, nie widzę problemu, posiadasz wersję z licencją VLK, więc na uczelni mają dostęp do nowych kluczy, wystarczy poprosić o nowy.

Trochę namieszałeś. Mogłeś zainstalować "8Start", działa wyśmienicie, pełna wersja kosztuje grosze.

 

http://www.dobreprogramy.pl/Start8,Program,Windows,33789.html

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=IoIlUi0-9Rw

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...