Skocz do zawartości

Skrypt który uruchomi ping 8.8.8.8 -t


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A bedzie to jakoś zakłócało internet? Chce mieć stabilny net i czasem po prostu wgląd kiedy jest dobry ping, a kiedy nie. Więc te 2 opcje mogą być. Możesz coś zaproponować, ja znam tylko to co napisałem.

 

 

Edit:

Nie rozumiem takiego nabijania postów:

Chcesz mieć cały czas podgląd pingowania do Google DNS, który będzie się uruchamiał po starcie systemu? Czy po prostu jakiś skrót, który to odpali od razu bez wpisywania komendy?

 

zwykłe potwierdzenie pytaniem tego czego chce a jak juz napisalem że tak to 0 odzewu.. to po co to pisales?

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem, czemu się unosisz. "Nabijanie postów". No cóż, dawno mnie o to tutaj nikt nie oskarżył. Czasami nie mam możliwości od razu odpowiedzieć, czasami - jak teraz - zapominam o temacie.

 

A bedzie to jakoś zakłócało internet?

 

Nie, raczej nie będzie. Chyba, że masz wybitnie słabe połączenie. Sam ping generuje stosunkowo mały ruch.

 

A moje pytanie bierze się stąd, że nie wiem, czy chcesz mieć od razu po starcie widoczne okienko z pingiem, czy chcesz mieć jakiś skrót na pulpicie, który klikasz i masz podgląd pinga.

 

Jeśli to pierwsze, no to prosta sprawa. Załatwiasz to jednym poleceniem wykonanym raz z uprawnieniami admina:

REG ADD HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\ /v Ping /t REG_SZ /d "ping -t 8.8.8.8"

 

Jeśli to drugie: utwórz sobie na pulpicie zwykły plik tekstowy ping.bat o zawartości ping -t 8.8.8.8 i klikaj go w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...