Skocz do zawartości

Sandboxie - Problem z uruchamianiem / deinstalacją


karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Miałem zainstalowany Sanboxie,byłem bardzo zadowolony,do czasu reinstalacji (naprawy) systemu.Ponowna instalacja ,poszło ok.Niestety,przy próbach uruchomienia przeglądarki...",SBIE2306 Nie można zlokalizować katalogu użytkownika: [C0000022 / 11]

SBIE2304 Inicjalizacja procesu Start.exe zakończyła się niepowodzeniem" Odinstalowałem,przeczyściłem rejestr,ponowna instalacja,znów to samo...Zabieram się za deinstalację,a tu zasadzka! Panel sterowania-usuń programy-brak sandboxie! CCleaner-brak sandboxie, start-wszystkie programy-brak sandboxie! Na pulpicie natomiast ikona programu,w tray-u,także... Z pulpitu usunąłem,z powiadomieniem,że usuwam tylko skrót,by usunąć program muszę przejść do panelu sterowania... :o :(

Tu pytanie,czy da się to wszystko wyczyścić,wyprostować,potem jeszcze raz zainstalować program? Jakaś ingerencja w rejestr,czy program,który pomoże w rozwiązaniu problemu?

Będę wdzięczny za każdą pomoc i zainteresowanie.Jeśli w niewłaściwym miejscu,proszę o przeniesienie i wyrozumiałość.

system xp home,sp3

pozdrawiam,k

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przejdź do folderu, w którym masz zainstalowaną SandBoxie i stamtąd ręcznie uruchom deinstalator.

 

Chodzi o instalację nakładkową? Przed jej wykonaniem odinstalowałeś SandBoxie?

 

 

Niestety,nie odinstalowałem. System był "nałożony" z obrazu(ghost).Na nakładce nie było sandboxa... W sandbox-C,jest tylko folder z tym powiadomieniem,które wkleiłem do posta,oraz folder RegHive...

W program files-sandboxie,nie ma opcji uninstal... :(

 

próbowałem 3.44,oraz 3.442

Odnośnik do komentarza

Zobacz najnowszą 3.48, trochę to dziwne bo podobno właśnie 3.442 miała rozwiązywać ten problem wynikający z KB979683.

 

 

3.48,ta właśnie jest w tej chwili na dysku.. :( Program files-start.exesandboxie,wywołuje okno: wklej kod zakupu...,czyli trza się tego badziewia pozbyć całkiem z dysku... Wcześniej,po m-cu ,chyba,pojawiało się okno z propozycją kupna pełnej wersji,ale po odczekaniu kilku sekund,otwierał się program...

Odnośnik do komentarza

Nie ma możliwości klikania ? Bo ja mam licencję lifetime i nie wiem czy coś zmieniali w tej kwestii, było kilka zmian związanych z licencjami ale klikanie chyba zostawili.

 

 

 

Na moje,problem jest w tych komunikatach z pierwszego posta... Coś po prostu poszło nie tak,i trzeba system uwolnić od starych wpisów,usunąć pozostałości.Tylko jaaak....?!

Odnośnik do komentarza

Karol mam sandboxie na kompie i sprawdzałem z ciekawości w files nie ma instalatora co jest dziwne wiec otworzyłem folder sandboxi w programach i kliknąłem PPM na odinstaluj sandboxie - pokaz lokalizacje pliku i znalazłem instalator w c:\windows\installer odpaliłem go i zaczął się proces odinstalowania . spróbuj może ci się uda odinstalować jak tam go znajdziesz.ja mam viste wiec moze jest inaczej na xp

Odnośnik do komentarza

Witam,

Sprawdziłem,nie mam tej poprawki,i nie mogę jej pobrać z nieznanych mi powodów...Jakiś komunikat o niezgodności wersji językowej czy coś...

Co do samego sandboxa,po wykonaniu instalacji nakładkowej wersji,którą zlinkowałeś,nadal te same komunikaty jak w poście nr1,ale przynajmniej udało się go odinstalować ;) Ikony z pulpitu poznikały. Czy znajdzie się rada ,by móc korzystać z tego softu?

pozdrawiam,k.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...