Skocz do zawartości

Problem z emotikonami


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
W sumie to żaden problem. W podstawowej wersji edytora nie mogę dodawać emotikonek. W pełnym wydaniu wszystko działa.

 

Gdzie widzisz ten problem? Pytam, bo ja nie mam żadnego problemu z menu emotikon w Firefox w edytorze widzialnym w modułach "Szybka odpowiedź" (ani w postach ani w PW). I na czym polega u Ciebie ten defekt: czy menu nie reaguje, czy może po wyborze obrazka nie widać emotki w poście?

 

Adblock plus na stronie fix.it wyłaczony..

 

Hahaha

Odnośnik do komentarza

Ustawienia masz takie jak ja. Następnie:

 

  • W swoich Ustawieniach > Forum > czy masz zaznaczoną opcję "Pokazywać obrazki w postach, zarówno emotikony jak i inne obrazy?"?
  • Czy przy użyciu funkcji "Użyj pełnego edytora" > "Kliknij aby zmienić ustawienia posta" > opcja "Włączyć emotikony?" widnieje jako zaptaszkowana?

To musi być kwestia jakiś Twoich ustawień. U mnie opisywane zjawisko nie występuje. Posty prawdopodobnie wydzielę w osobny temat.

Odnośnik do komentarza

Emotikony w Twoich postach działają, bo sam je widzisz po zapostowaniu. W związku z tym:


1. Nie wiem co masz na myśli z tym:
 

Przy zastosowaniu szybkiej odpowiedzi, kiedy klikam kursorem na puste białe


Czy Tobie aby nie chodzi o to, że widzisz jak na pierwszym obrazku, a chcesz mieć jak na drugim obrazku (?):
 
http://a.imageshack.us/img801/3253/emot1.gif
http://a.imageshack.us/img825/818/emot2.gif

Jeśli o to Ci chodzi, to sobie w Ustawieniach profilu zaptaszkuj "Włączyć wizualny edytor (RTE)?", co odpowiada za bezpośrednie parsowanie BBCode w formie jak po zapostowaniu. Ta opcja i tak nie ma żadnego wpływu na samą widoczność emotek, ona tylko zmienia sposób w jaki je widzisz podczas wpisywania.




2. A co do tego:
 

Ooooo! i teraz nie ma gebuni, tylko na końcu zdania pojawił sie napis huh


To się zgadza, bo przykleiłeś tag emotki do słowa, wtedy nie będzie renderować jako emoty:
 

Przepraszam juz precyzuję. Przy zastosowaniu szybkiej odpowiedzi, kiedy klikam kursorem na puste białe pole:huh:


Ale to już będzie (spacja między słowem a emotą):
 

Przepraszam juz precyzuję. Przy zastosowaniu szybkiej odpowiedzi, kiedy klikam kursorem na puste białe pole :huh:

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...