Skocz do zawartości

OTL uszkodził system! wersja 3.2.70.2


wolsky

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na forum wczoraj owszem zauważyłam bardzo tajemnicze pady systemu po użyciu OTL: KLIK, KLIK, KLIK. W końcu zaczęłam podejrzewać OTL, wszyscy poszkodowani używali jednak 3.2.70.1. Tej wersji nie posiadam, sprawdziłam teraz 3.2.70.2 w wirtualnej maszynie Windows 7 i opcja Sprzątanie nie uszkodziła mi systemu, a PendingFileRenameOperations nie ma nic podejrzanego (\??\C:\Users\Konto\Desktop\OTL.exe). Skąd różnice w zachowaniu tej samej opcji na tej samej wersji jest dla nieczytelne. Czy na pewno to był tylko skan + Sprzątanie i żadnego skryptu?

 

Nie wiem nic więcej na ten temat na chwilę obecną. W dostępnych mi danych wewnętrznych nikt nic na ten temat nie zgłosił. Wysłałam wiadomość w tej kwestii do odpowiedniej osoby.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Czy możesz sprawdzić zmiany w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager po uruchomieniu OTL? Szczególnie ciekawa jest wartość PendingFileRenameOperations

 

m.g.

Nie ma żadnych zmian

 

Czy na pewno to był tylko skan + Sprzątanie i żadnego skryptu?

Tylko skan + sprzatanie. Sprawdzilem jeszcze raz i wystarczy samo sprzatanie.

Odnośnik do komentarza

Mój post nr 7:

 

Problem zdaje się być relatywny do uprawnień (wykonany przez OTL reset ACL na SOFTWARE).

Plus z forum:

 

https://www.fixitpc.pl/topic/13001-ciagly-restart-systemu-nawet-w-trybie-awaryjnym/?do=findComment&comment=89995

 

A oficjalnych wieści brak, autor nieobecny. Linki pobierania mają jednak podstawioną starszą wersję bez błędu.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...