Skocz do zawartości

Uciekły konta z listy logowania po użyciu control userpasswords2


student

Rekomendowane odpowiedzi

znikły m.in. konta:

  • Ja (użytkownik ograniczony)
  • Fiat(FLAT - taka się wyświetlała) - administrator z nie pomyślną próbą dodania do grupy użytkowników

wykonałem tą instrukcję w celu wyłączenia auto logowania na koto super (admin) i konta znikły.

 

obecnie użytkownik Flat zrobił sobie nowe konto (rfdfrdr po zalogowaniu konto ma nazwę OK (admin)) ale stare (pliki jego są na koncie pod tą nazwą).

 

jak będę mieć chwilę czasu podczas logowania nacisnę ctrl+shift+del aby sprawdzić czy da się na te konta zalogować.

 

 

wartości UserList

 

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]

"Pomocnik"=dword:00000000

"TsInternetUser"=dword:00000000

"SQLAgentCmdExec"=dword:00000000

"NetShowServices"=dword:00000000

"HelpAssistant"=dword:00000000

"IWAM_"=dword:00010000

"IUSR_"=dword:00010000

"VUSR_"=dword:00010000

 

 

 

PS. obecnie narzędzie control passwords2 się nie uruchamia. działa złe polecenie wpisywałem

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
znikły m.in. konta:

 

Ja (użytkownik ograniczony)

Fiat(FLAT - taka się wyświetlała) - administrator z nie pomyślną próbą dodania do grupy użytkowników

 

wykonałem tą instrukcję w celu wyłączenia auto logowania na koto super (admin) i konta znikły.

 

obecnie użytkownik Flat zrobił sobie nowe konto (rfdfrdr po zalogowaniu konto ma nazwę OK (admin)) ale stare (pliki jego są na koncie pod tą nazwą).

 

Nasuwa się zdegradowana przynależność grupowa: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...