Skocz do zawartości

Nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll


tumiszumi

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem nowy patch 8.0 w grze World of Tanks i zaczął mi się wyświetlać taki właśnie komunikat przy odpalaniu gry.Przeczytałem już na tym forum odpowiedź eksperta mgrzeg,który pomógł użytkownikowi Big stone,mającemu podobny problem ale z innym programem.Zainstalowałem Dependency Walker i zapisałem wynik w pliku .txt

Jeżeli to możliwe ,proszę o pomoc.Przepraszam jeszcze wersja sytemu - XP Professional SP3

 

Tu jest wynik z Dw.

WorldOfTanks.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

 

na początek prośba na przyszłość - jeśli jeszcze nikt nie odpisał na Twój post, to użyj opcji Edytuj i dołącz nowe informacje do swojej poprzedniej wypowiedzi.

Dzięki za log - wynika z niego, że masz wersję msvcrt 9.0.30729.6161, czyli zestaw bibliotek uruchomieniowych do VS2008SP1. Nie mam tej gry i nie widzę niestety wszystkiego, co chciałbym zobaczyć - czyli informacji o importach i kolejności ładowania. Czy próbowałeś zadać to pytanie na forum gry?

 

Na wstępie mogę poradzić, abyś

 

1. Postąpił zgodnie z instukcjami z forum gry

2. Zainstaluj zestaw bibliotek uruchomieniowych do VS2010, a następnie do VS2010 SP1 (wersje x86)

 

Jeśli to nie pomoże, to będę potrzebował zrzut pamięci procesu w momencie padu, ale z tym poczekajmy i zacznij od poprzednich kroków.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam jestem nowy na forum i nie zajrzałem do regulaminu.Mój bład.Teraz do rzeczy.Zainstalowałem owe wskazane przez Ciebie biblioteki bez rezultatu.Mam najświeższe sterowniki do karty graficznej oraz direct x.Konfiguracja mojego komputera wygląda tak:

 

Komputer:

Typ komputera Wieloprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPI

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3

Internet Explorer 8.0.6001.18702 (IE 8.0)

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Nazwa komputera KOMPUTER_XP

Nazwa użytkownika Tumiszumi

 

Domena logowania KOMPUTER_XP

Data / Czas 2012-09-28 / 15:38

 

Płyta główna:

Typ procesora QuadCore AMD Athlon II X4 635, 2900 MHz (14.5 x 200)

Nazwa płyty głównej MSI 780GM-E65 (MS-7596) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, LAN)

Mikroukład płyty głównej AMD 780G, AMD K10

Pamięć fizyczna 3328 MB (DDR3-1066 DDR3 SDRAM)

DIMM1: OCZ Titanium XTC OCZ3T1600LV2G 2 GB DDR3-1066 DDR3 SDRAM (7-7-7-16 @ 533 MHz) (6-6-6-14 @ 457 MHz) (5-5-5-12 @ 380 MHz)

DIMM2: OCZ Titanium XTC OCZ3T1600LV2G 2 GB DDR3-1066 DDR3 SDRAM (7-7-7-16 @ 533 MHz) (6-6-6-14 @ 457 MHz) (5-5-5-12 @ 380 MHz)

Typ BIOS'u AMI (02/25/10)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki (LPT1)

 

Ekran:

Karta wideo ATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)

Karta wideo ATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)

Akcelerator 3D ATI EG Juniper XT

Monitor BenQ G2020HD (Analog) [20" LCD] (28A07454SL0)

 

Multimedia:

Karta dźwiękowa Realtek ALC889 @ ATI SB750 - High Definition Audio Controller

Karta dźwiękowa Sterownik magistrali Microsoft UAA dla High Definition Audio [1002-AA58] [NoDB]

 

Niestety przy odpalaniu gry pojawia się komunikat ; W.oT Client: worldoftanks.exe i pod spodem

nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll

Do czasu owego patcha nie było problemów z odpalaniem ,więc przypuszczam ,że to jest wina patcha

Odnośnik do komentarza

Posty usunąłem - postaraj się być ostrożniejszy i sprawdź całą wypowiedź przed zatwierdzeniem.

 

Jeśli czujesz się na siłach, to spróbujmy zajrzeć do środka problemu. Mam nadzieję, że zrzut pamięci procesu powie nam więcej. Procedura nie jest trywialna, ale dasz sobie radę :)

 

1. Na dysku c: utwórz katalog Dumps, tj. c:\dumps

2. Pobierz ze strony Sysinternals ProcDump, zawartość wypakuj do katalogu utworzonego w pkt. 1

3. Uruchom grę

4. W momencie, gdy pojawi się komunikat błędu ('nie znaleziono punktu wejścia...'), to nie zamykaj go.

5. Uruchom wiersz polecenia (np. poprzez start -> uruchom, wpisz "cmd.exe" bez " i enter)

6. Przejdź do katalogu z procdumpem

c:\>cd \dumps

7. Zrób zrzut procesu WORLDOFTANKS.EXE

c:\dumps>procdump /ma WORLDOFTANKS.EXE full.dmp

8. Spakuj (np. 7-zipem) plik full.dmp z katalogu c:\dumps, wrzuć np. speedyshare i daj link w odpowiedzi.

9. Możesz już zamknąć komunikat błędu.

 

Powodzenia :)

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Uff,troszkę to dla mnie za skomplikowane,ale poproszę kumpla żeby to zrobił.Troche to potrwa ale jeżeli tylko to zrobimy to od razu wkleję link.BARDZO dziękuję za odpowiedź.

 

Okej,zrobiliśmy ten pliczek w .rar ale nie wiem jak "wrzucić" na speedyshare.Chciałem tam założyć konto ale jest tylko premium.Może jakiś inny serwer^^?Bądź email?

Odnośnik do komentarza
Mam się łaczyć z internetem bez zabezpieczenia antywirusowego?

 

Tak jest. Ja robie to stale. Ale, co ja robie nie ma znaczenia. Czekaj cierpliwie na instrukcje mgrzeg. Nic ci sie nie przydarzy po drodze - bez obawy. A nawet gdyby, jest tu dział Pomocy doraźnej. Musisz się uzbroić w cierpliwość. Odpowiedź wymaga analizy i nie jest łatwa. Nie każdy problem da się rozwiązać mówiąc : zrób tak i tak, a bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...