Skocz do zawartości

Problem ze sterownikami adaptera bluetooth


Serantor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, muszę niestety poprosić Was o pomoc, ponieważ moja wiedza i umiejętność szperania w google tutaj nie wystarczy.

Posiadam dokładnie taki adapter:

116859651370516293.jpg

 

Nie posiadam niestety do niego płyty ze sterownikami. Po podpięciu do portu USB sterownik zostaje automatycznie zainstalowany, niestety Menadżer Urządzeń zwraca błąd sygnalizowany żółtym trójkątem: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)"

Urządzenie przedstawia się jako BCM2035B, poszukiwania w google wskazują, że jest to urządzenie firmy Broadcom. Ściągnąłem więc paczkę sterowników z ich strony, niestety podczas instalacji urządzenie nie zostało rozpoznane. Próbowałem usunięcia pliku INFCACHE.1 po uprzednim odinstalowaniu urządzenia, próbowałem również aktualizacji sterownika poprzez menadżer urządzeń. Bluetooth Driver Installer nie potrafi znaleźć sterownika.

 

Zapoznałem się z tym tematem http://www.fixitpc.p...h-na-windows-7/ niestety żadna z zaproponowanych porad nie pomogła.

 

System, na którym pracuję to Windows 7 x64, zainstalowane wszystkie aktualizacje z Windows Update.

Płyta główna Asus Commando.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...