Skocz do zawartości

Błąd przywracania systemu


arturo91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóz mam pewien problem. Narzędzie systemowe do przywracania systemu za każdym razem, kiedy probuję przywrócić system informuje o błędzie :

 

 

systemu nie moze wyodrebnic oryginalnej kopi katalogu z punktu przywracania systemu:

Zrodło:%SystemRoot%\registration

Miejsce docelowe:ComonPlusStation

 

Nie mam pojecia jak naprawic to narzędzie i co jest przyczyną błędu.

Ostatnio bawiłem sie ze sterownikami wiec moze to jest jakas przczyna. Antywirus mysle ze odpada bo jakies 2 miesiace temu jeszcze normalnie korzystałem z tego narzedzia i antywirus nie blokował mi tego narzedzia.

 

Prosze o pomoc.

 

PS. Dodamy tylko ,ze ten komunikat CHYBA pojawił sie po raz pierwszy, gdy probowałem użyć narzędzia przywracania systemu , zeby usunąc zainstalowany błednie sterownik. Niestety nie pamiętam jaki to był sterownik.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak mam :) Zmieniłem na automatyczny :) Nastepnie wyłaczyłem antywirus , utworzyłem recznie punkt przywracania i właczyłem narzędzie przywracania systemu. Po restrarcie komputera komunikat dalej sie pojawia.

 

Moge jescze dodac , ze wczoraj za pośrednictwem tego forum i programu OTL czyściłem malware z laptopa, usunąłem punkty przywracania itd ( wszystko zgodnie z instrukcja administratora ). Ale ten błąd przywracania systemu pojawiał sie rowniez wczesniej,

Odnośnik do komentarza

arturo91, przecież Ci sugerowałam w tamtym temacie, że problemem może być ESET Smart Security, a to może być za mało:

 

wyłączenie zapory /antywirusa nic nie dało...

 

To tylko wyłączenie. 100% pewności, że problemu nie tworzy ESET, to jego testowa deinstalacja, a nie wyłączenie. Poza tym, to nie taki naturalny ESET, bo crackowany:

 

SRV - [2009-03-20 15:56:57 | 000,357,182 | ---- | M] () [Auto | Stopped] -- C:\Windows\reset.exe -- (.EsetTrialReset)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

1. Odinstaluj ESET Smart Security z poziomu Panelu sterowania i zresetuj system. Nie jestem pewna czy crack też zniknie, na wszelki wypadek Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wpisz komendę:

 

sc delete .EsetTrialReset

 

2. Z poziomu Trybu awaryjnego popraw narzędziem ESET Uninstaller.

 

I dopiero w takich warunkach sprawdź jak działa Przywracanie systemu.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...