Skocz do zawartości

Office 2003, 2007 i 2010


Przemo15PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na laptopie 2 wersje Microsoft Office: 2003 i 2007 zainstalowane na dwóch innych partycjach. Teraz chcę sobie doinstalować Office`a 2010. Czy można go pogodzić z tymi dwoma poprzednimi pakietami tak jak Office 2007 z Office`m 2003 według tego artukułu: http://support.microsoft.com/kb/928091 ? Jak to zrobić?

 

PS. Sorki za temat w złym dziale, ale nie wiedziałem gdzie go zbytnio umieścić :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W opcjach programu możesz ustawić domyślne zapisywanie w formacie kompatybilnym z wersją 97-2003 (przynajmniej tak jest w Office 2007). Jeśli stworzysz nowy dokument np. worda lub excela to zapisze się jako *.doc/*.xls a nie *.docx/*.xlsx. Z kolei jeśli w takim dokumencie nadziargasz coś co nie będzie kompatybilne z tym formatem to program powinien Cię o tym poinformować... Zawsze możesz używać opcji Zapisz jako... zamiast Zapisz.

 

A reszta to już kwestia ćwiczeń, a nie czytanie książki na zasadzie czarne oglądam, a z białego się śmieję. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...