Skocz do zawartości

Norton 2011 Final


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeszcze lżejszy? Ja nie wiem jak oni to robią jak już lżejszego nie wyobrażam sobie patrząc na wersje 2010. W tej kwestii inne firmy muszą się w takim razie uczyć od Symanteca. Zord potestuj dokładnie program, zwróć uwagę na skuteczność, niech Eru go przetestuje jeszcze przy otwieraniu zainfekowanych plików, zobaczymy jak się Sonar 3 spisze bo może jak w przypadku wersji 2009,2010 zainstaluję na okres triala jako mały odpoczynek od Kasperka, bo produkty Nortona sobie od 2 lat chwalę , gdyby jeszcze nie usuwał automatycznie a pytał o każda akcję byłoby git :D

Odnośnik do komentarza

Bez hipsa z piaskiem ewentualnie piaskownicy lub programu do wirtualizacji dysków, nie radzę używać tego pakietu, no chyba, że ktoś jest bardzo rozważny i ostrożny a do tego sprzyja mu szczęście smile.gif

NIS to lekki wygodny i ładny pakiet ale wyjątkowa skuteczność w ochronie nie jest jego atutem.

E tam. Fajnie działa u mnie, na domowym komputerze. Szkoda tylko że automatycznie usuwa zagrożenia. Ale ogólnie bardzo porządny pakiet.

Odnośnik do komentarza

Lekkość i automatyka to atuty Nisa ale to samo posiada również DefenseWall, przy skuteczności o niebo wyższej.

Żadna linia ochrony Norton™ Internet Security: HIPS (Sonar), firewall i AV nie jest zbyt mocna. Dla zamożnych laików może się nadaje ale dla zaawansowanych userów, to shit :)

Jak zawsze Cię ponosi....2 lat temu byłeś "zamożnym laikiem" - bardzo chwaliłeś pakiet Symanteca na Avirze...dzisiaj już jesteś : "zaawansowanym userem"?...szybko awansowałeś :lol:

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze Cię ponosi....2 lat temu byłeś "zamożnym laikiem" - bardzo chwaliłeś pakiet Symanteca na Avirze...dzisiaj już jesteś : "zaawansowanym userem"?...szybko awansowałeś :lol:

Chyba mnie Meir z kimś pomyliłeś. Nigdy nie należałem do fanów Nortona a od dwóch lat, w ogóle żadko używam antywirusów. Dla mnie podstawą jest skuteczna ochrona proaktywna. Sonar to co prawda jeden z najlepszych hipsów behawioralnych ale niestety działający na zasadzie "na dwoje babka wróżyła". Wyinstaluj DefenseWalla a szybko się o tym przekonasz. Jeżeli wydałeś na Nisa pieniądze, to jesteś frajerem.

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie Meir z kimś pomyliłeś. Nigdy nie należałem do fanów Nortona a od dwóch lat, w ogóle żadko używam antywirusów. Dla mnie podstawą jest skuteczna ochrona proaktywna. Sonar to co prawda jeden z najlepszych hipsów behawioralnych ale niestety działający na zasadzie "na dwoje babka wróżyła". Wyinstaluj DefenseWalla a szybko się o tym przekonasz. Jeżeli wydałeś na Nisa pieniądze, to jesteś frajerem.

Jakbyś był na prawdę zaawansowanym userem to nie potrzebowałbyś zbędnych programów zabezpieczających :P

Ja tam teraz jadę only SpyShelter Premium od kilku dni (bo wtedy reinstall systemu robiłem) i jakoś problemów z malware nie mam (a chodzę po przeróżnych stronach) - zresztą bodajże Likwi (jak nie on to ktoś inny) na Avirze jechał jakiś czas bez żadnych zabezpieczeń i jakoś miał czysty system więc przestań w końcu pitolić głupoty panie "zaawansowany" (ale chyba inaczej :D) :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...