Skocz do zawartości

Błąd HP F2280 urządzenie wielofunkcyjne


minekirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Może ktoś mi podpowie co mogę zrobić z HP F2280 - zapalił się błąd(E) i migają kontrolki górne czyli papier i tusz natomiast kontrolki dolne czyli rozmiary papieru świecą jednostajnie również kontrolka zasilania świeci jednostajnie. Sprawdzałem czy nie zaciął się papier-nie ma nic z tyłu, wymieniłem kasętę z tuszem na nową też nic. Co jeszcze powinienem ewentualnie zrobić? Co sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nic nie piszesz pod jaki OS -em pracuje te urządzenie wielofunkcyjne? Czy pod Win XP czy Win 7 ? Czasem wywalają stery i trzeba je przeinstalować od nowa. Jeśli masz CD to sprawa prosta a jeśli nie masz to skocz > TUTAJ :)

Nawet jeżeli urządzenie nie jest podłączone do kompa, np gdybyś chciał skanować tylko to też nie da rady bo zaraz po włączeniu właśnie zapala się błąd wyżej opisany i nie możesz wykonać żadnej akcji

 

Nawet jeżeli urządzenie nie jest podłączone do kompa, np gdybyś chciał skanować tylko to też nie da rady bo zaraz po włączeniu właśnie zapala się błąd wyżej opisany i nie możesz wykonać żadnej akcji

a może trzeba zresetować w jakiś sposób, niw wiecie jak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...