Skocz do zawartości

Wykorzystanie tego samego klucza 32bit na 64bit


darq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko dotyczące przejścia z wersji 32 bit na 64bit.Kupiłem kompa z już zainstalowanym systemem 32bit , pytanko czy wersja 64bit będzie działać na tym samym kluczu co 32bit?Nie posiadam płyty instalacyjnej.Czyli wersja predefiniowana?Jak się nie mylę to na twardzielu jest ukryta partycja z systemem.Czytałem nieco na stronie microsoftu o przejściu ,i wynika z tego że ogólnie można ,ale nic nie jest napisane jak to ma się do klucza aktywacyjnego.

Jako że nie za bardzo się orientuję w tym temacie to nasuwa się drugie pytanie ,jeżeli istnieje taka możliwość to czy komp obsłuży wersje 64bit?Jak to sprawdzić?

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Mój komp.

post-524-024007200 1282546972_thumb.jpg post-524-002548400 1282546973_thumb.jpg post-524-070302900 1282546973_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

32-bitowy klucz działa na 64-bitowej instalacji systemu Windows. W twoim przypadku problemem byłoby tylko znalezienie czystego obrazu płyty. Nie masz jakichś znajomych korzystających z x64? Komputer powinien spokojnie sobie poradzić z takim systemem, nie pokazałeś wprawdzie ilości pamięci RAM, ale mniemam, że jest to 2GB+.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...