Skocz do zawartości

Problem z funkcjonalnością Mozilli Firefox


karolek12

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Mam ww. przeglądarkę w wersji "release" 14.0.1 i problem wygląda tak, że nie ładują się wszystkie elementy stron np. na google nie mam obrazka nad miejscem gdzie wpisujemy poszukiwaną treść. Aktualizowałem javę, wtyczki i rozszerzenia też. Help?

witaj posiadam taki sam system operacyjny czyli z sp2 problem występuję nawet po gruntownym czyszczeniu pozostałości po Firefoxie? Próbowałeś instalacji wersji beta lub alfa ewentualnie próbowałeś korzystać z wersji portable? jak żaden z tych kroków nie da rady to sprawdź na innym koncie. Jeśli nie masz to po prostu je załóż sobie. Jeśli to poskutkuję to przenieś swoje dane na inne konto. Tylko ciekawi mnie to czy nie dałoby się bez tworzenia nowego konta naprawić. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza

Pasek jest czarny, gdyż wyłączyłem usługę kompozycję i ustawiłem przez siebie zmodyfikowany styl klasyczny. Laptop ma po prostu cienkie parametry 1GB pamięci RAM i procesor jednordzeniowy z zegarem 2GHz. Zastanawiam się czy nie wybrać starszej wersji sterownika grafiki, bo coś mi się zdaję, że po aktualizacji tak się zaczęło dziać. Albo może spróbować utworzyć jakiś profil w ustawieniach karty graficznej dedykowany dla firefoxa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...