Skocz do zawartości

mks_vir - Wasze przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dlatego, ze w epoce dosa bazowało się głównie na rodzimych produktach. Aktualizowane były w miarę często co w przypadku innych produktów z powodu powszechnego braku internetu byłoby poważną wadą jeśli w grę wchodzi program antywirusowy. Poza tym teraz mamy epokę antywirusów rezydentnych - mks był antywirusem skanującym.

Odnośnik do komentarza

qeman za dużo masz kasy i wolnego czasu ? dołóż 50 zł i kup jakiś przyzwoity pakiet. MKS był moim 2 i 1 płatnym antywirem. Miałem go na 14 miesięcy, najpierw był MKS 2K7, potem 9. Po 6miesiącach wizyta w serwisie (zawirusowany jakimś ciężkim dziadostwem komp), druga infekcja i po 9 miesiącach dałem sobie spokój.

Ogólnie poręczny program kilku rzeczy nie ma, ale co najważniejsze to aktualizacje co 2-3 dni aż mnie dreszcze przechodzą. Wejdź na forum na zakładkę MKS_vir 9, INNE, i inne tam, poczytaj o problemach. Nie polecam go tobie, daj sobie na luz wiem co mówie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam tego antywirusa. Program aktualizuje się około 2-3 razy w tyg, za mało, strasznie sypie fp. Brak postępów w pracach programistów. Dobre ponad 2 lata zajęło im stworzenia wersji 9 i to jeszcze z wieloma bugami. Ostatnia wersję jaka używałem była wersja 2007. Trwała u mnie jakieś 3 miesiące, spisywała się dobrze, ale to było z 3 lata temu , teraz jest dużo gorzej. Po śmierci Marka Sella mks spadł na psy. Inicjatywa firmy mks wyraź swoją opinię to pic na wodę ,aby ludzi widzieli,że coś starają się robić. Napisałem im żeby zwiększyli ilość aktualizacji , pewnie nie tylko ja a wiele osób a dalej to samo. Strona co chwile nie działa, mks to Av dla ryzykantów.Jedyny plus to działające forum :) W żadnych testach też nie bierze udział. Albo boją się kompromitacji albo nie stać ich na wpisowe :D

Odnośnik do komentarza

Warto dodać do wypowiedzi @Likwidatatora że po śmierci Marka Sella,niemal cała ekipa techniczna podniosła bunt i utworzyła nową niezalezną firmę ArcaBit http://www.arcabit.com/ ,wiem że przez długi czas obie firmy toczyły zażarte spory w sądzie -mks ostarżał ArcaBit o przywłaszczenie kodu źródłowego softu ochronnego - zażarte procesy zaszkodziły oby firmom choć bardziej się dostało mks,który i tak był w gorszej sytuacji bo praktycznie bez kadry...jak mówiłem wześniej niemal cała stara kadra przeniosła się do ArcaBit...

Odnośnik do komentarza

...a ArcaBit produkuje takie śmieci, że miesiąca nie da się przy nim normalnie utrzymać serwera przy życiu. Co chwilę BSoD, wirusy, nawet sobie ze zwykłym autorunem nie poradzi. Korzystałem z wersji 2006, 2007, 2008, potem porzuciłem zupełnie, bo serwer nie wytrzymał :D

Teraz Win 2003 jest zupełnie bez ochrony - nie licząc sprzętowego firewalla - i ma się lepiej, niż z ArcaVirem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...