Skocz do zawartości

Tapatalk - Ciekawa aplikacja dla urządzeń mobilnych


Mikky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moją prośbę kieruję do picasso oraz Luuka.

Czy rozważylibyście możliwość udostępnienia korzystania z forum poprzez aplikację Tapatalk? Tapatalk jest aplikacją na urządzenia mobilne, która bardzo ułatwia korzystanie z forów dyskusyjnych.

Niestety administracja forum musi poczynić pewne kroki aby taką funkcjonalność udostępnić. FAQ na stronie producenta niewiele wyjaśnia, jest to jednak dość popularny program, który to wykorzystuje już wiele forów dyskusyjnych.

Wydaje mi się, że byłby on dość dużym ułatwieniem dla osób często korzystających z tego typu urządzeń.

Ot, taka moja propozycja...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wątpię czy to uaktywnię, choć nie do końca jest to wykluczone w znacznie późniejszym czasie, przy większym popycie / chórze deklarującym "niezbędność". Tapatalk, prócz tego że na każdym wymusza konkretną aplikację kliencką (ale tu "zwala się" na użytkownika i forum nie ma nic do rzeczy), oznacza dla forum wstawienie nowego pluginu (o nieznanej mi stabilności i gwarancjach na kompatybilność z przyszłymi aktualizacjami forum oraz support autorski). Temu jestem bardzo niechętna. Nakreślona przeze mnie linia rozwojowa zakłada minimalizm stawiający na szybkość silnika i maksymalną redukcję dodatków wtórnych, które w ogóle nie są potrzebne do funkcjonowania forum, pochodzą od producentów trzecich, mają charakterystykę "tła" i adresują pewną grupę ale nie masę.

 

Na razie forum w związkach z urządzeniami mobilnymi oznacza tylko skin Mobilny dostarczony z najnowszą aktualizacją forum. Nie ekwiwalent na hasło "aplikacja natywna" i niewątpliwa różnica, ale to moim zdaniem wystarcza na teraz bez doładowywania jakiś obcych struktur. A co potem, to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...