Skocz do zawartości

Windows Update po angielsku mimo zainstalowanego polskiego MUI


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, po instalacji w/w polskiego MUI przy użyciu Vistalizatora cały system został pięknie spolszczony oprócz Windows Update.

Być może problem tkwi w kolejności - wyglądało to tak:

1. Istalacja angielskiego Windows 7 HP (bez SP)

3. Instalacja polskiego MUI (dla kompilacji 7600)

4. Instalacja kilku programów (AIMP, Opera, iDsplay)

5. Instalacja SP1

Nadeszła pora na pozbycie się aktualizacji z listy poprzez zainstalowanie ich. jednak ku mojemu zdziwieniu Windows Update jest po angielsku.

Niestety nie widziałem Windows Update przed instalacją SP, więc nie wiem dokładnie jaki i czy ma wpływ. Próbowałem również nainstalować polskie MUI dla 7601 przez DISM - zainstalowało się pomyślnie jednak nie rozwiązało problemu. Na wcześniej upgrade'owanym

(przez Anytime Upgrade) Starterze SP1 (polonizowanym przez tą samą paczkę dla 7600 przed instalacją SP) do Home Premium problem nie występował. Jeśli konieczna jest reinstalacja systemu to proszę o możliwie szybką odpowiedź, żebym nie zdążył jeszcze spersonalizować sobie systemu w 100%. ^_^ Logów na razie żadnych nie podaję, bo mój problem raczej nie pasuje do żadnej z kategorii z wątku "Zakładanie tematu".

 

edytowane 3.08.2012:

Problem znikł sam z siebie, bez żadnych działań z mojej strony :)

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...