Skocz do zawartości

Pośmiejmy się z siebie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako zwykły użytkownik forum, często czytam różne w nim zamieszczone posty. Oczywiście nie jest to tzw "lektura do łóżka", ale czasami zdarzają się perełki przywołujące uśmiech na twarz. Wpadłem na pomysł, by każdy, kto natknie się na taką perełkę, podzielił się z nami :)

 

Oto, co wypatrzyłem dzisiaj:

 

http://www.fixitpc.p...hciane-procesy/

 

 

Ale uwaga! Nie obrażajmy się na wzajem!!!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość niepokorna

Genialny pomysł ale niestety obawiam się,że znajdzie się ktoś,kto nie będzie potrafił w kulturalny sposób się zachować i zacznie w sposób perfidny wyśmiewać osoby,które takowe posty zamieszczą :P

Odnośnik do komentarza

A nie podoba Ci się to:

Usunięte :) wkleiłem troszkę innego skrypta ale usunął :) Ale dzięki i tak :)

i Twoja odpowiedź?

 

A inny kwiatek dotyczący braku możliwości uruchomienia systemu:

Nic nie działa. Nie wiem czy nie spierniczyło się coś w edytorze rejestru.

 

Nie nie nie . To akurat przypadkowo dotyczy tematów w których udzielałeś poprawnych porad.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Dla podkreślenia komizmu sytuacji wklejam szczególnie zabawne wątk tego topicu:

 

Post szanownego użytkownika po "walce" Picasso z ZeroAccess i innymi śmieciami:

 

Kurcze mam jeszcze problem: avast wykrywa mi wirusa 8000000.@

Mogłabyś mi polecić jakiś antywirus oprócz avast, chyba, że ten jest najlepszy, bo na pewnej zaufanej stronie wykrywa mi wirusa (tak na prawdę na tej stronie nie ma wirusa), a jak wyłączam avasta to nagle włącza się java i prosi o pozwolenie administratorskie na Adobe flash player, raz to zaakceptowałem i tak mi się zrobiło to live security platinium.

 

i wyjaśnienia kolegi:

 

Właśnie chodzi o to, że ta strona jest dość ważną stroną, bo to jest baza danych zbanowanych w Counter Strike, przez cały czas wchodziłem na nią i wyłączałem antywirusa jakieś pół roku, a dopiero teraz weszła ta infekcja, więc jest niemożliwe, żeby była na prawdę jakoś zainfekowana.

 

i piękna puenta:

 

wszystko fajnie usunąłem to całe zeroacces i live security platinium, ale niestety nie mogę Ci dać logów ani nic, bo wyskoczyło nowe cholerstwo - "Ukash"
Odnośnik do komentarza

Trochę w temacie, trochę off-top:

http://tech.pb.pl/26...j-pseudopolicji

 

Pomijając już fakt, że obudzili się po miesiącu,...

Aby ułatwić sobie pracę Policja powinna utworzyć wirtualny posterunek przy fixitpc poprzez zarejestrowanie się na tutejszym forum. Pokrzywdzonych mogłaby od razu przesłuchiwać via PW :lol:

BTW - Ukasz jest OK, bo pozostawia wiadomość - http://forum.dobreprogramy.pl/czy-haker-czy-jakis-wirus-t473311.html :lol:

Odnośnik do komentarza

Tak, z tym posterunkiem to dobry pomysł, ale może raczej by informowali że to nie oni, jedna znajoma również dostała blokadę i złapała za telefon i dzwoni na policję żeby jej komputer odblokowali, jak oni mogli jej zablokować, a jeżeli nawet to jak ma zrobić przelew jak ma zablokowany komputer, chyba się trochę z niej pośmiali ale poinformowali ją że oni takich rzeczy nie robią i że to jest wirus.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...