Skocz do zawartości

Aktualizacja forum (archiwalny)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

IE9 Final - moje uwagi:

 

W edytorze z wyłączonym trybem zgodności nadal dodawany jest dodatkowy Enter (podwójny).

 

EDYTA

 

Wyczyściłem cache standardowo.

 

Chciałem użyć TFC ale wywala BSOD`a - spowodowanego przez ntoskrnl.exe (odpalony jako administrator na koncie z uprawnieniami administratora).

 

Czy powinienem go odpalić na koncie "Administrator" czy jest jakiś problem tego softu z moim systemem?

 

Dodatkowo widzę, że w trybie zgodności (iSkin) czcionka (Bold) jest delikatniejsza.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

wieslaw531

 

W edytorze z wyłączonym trybem zgodności nadal dodawany jest dodatkowy Enter (podwójny).

Masz rację, w Edytorze wizualnym RTE (normalny edytor nie ma tego defektu) nadal to jest. Wykreśliłam to jako "rozwiązane" z wcześniejszego postu. Na trackerze IPB znalazłam, że ktoś już to zgłosił, tylko nie zdefiniował, że RTE musi być włączony, to i dopisałam się tam z komentarzem: KLIK. Obawiam się, że tu należy doczekać do nowej wersji IPB.... 3.2 i tak będzie mieć zupełnie przeprojektowany edytor wysyłania wiadomości.

 

 

Chciałem użyć TFC ale wywala BSOD`a - spowodowanego przez ntoskrnl.exe (odpalony jako administrator na koncie z uprawnieniami administratora).

To się zdarza. W dziale Malware zaistniały takie wyjątki z BSOD przy użyciu TFC i OTL z komendą [emptytemp] (to działa tak samo). Nie wiem dlaczego (przypuszczam, że rutyna zabijania procesów coś szwankuje na konkretnych konfiguracjach).

 

 

Dodatkowo widzę, że w trybie zgodności (iSkin) czcionka (Bold) jest delikatniejsza.

Na Trybie zgodności są i inne niuanse wyglądu strony, in minus. M.in. nie interpretuje podziałów między przyklejonymi tematami a tematami normalnymi (odkreśla czarną linią), brak obsługi rozszerzonych efektów CSS3 (renderuje skórę kanciasto a nie z zaokrągleniami i brak cieniowania). Tryb zgodności to proteza.

 

 


Ogólnie, co zostało tu z całego tematu jako nierozwiązane, prócz w/w enterów w IE9: bug + bug + błąd przy zmianie nazwy tematów wprost z widoku forum (widzą to tylko moderatorzy).

 

Powyższe bugi rozwiązane w aktualizacji 3.2.3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...