Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy~2000 złotych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym złożyć zestaw komputerowy do kwoty MAX 2000zł,wiem że na tym forum są specjaliści,sam się już o tym przekonałem :)

Zestaw ma być do gier,obecnie posiadam komputer,ale zostanie on oddany do użytku innej osobie i nic z niego nie mogę "podebrać".Miesiąc temu miałem podany przykładowy zestaw i miałem go zamiawiać w przyszłym tygodniu,lecz akurat na moje nieszczęście akurat teraz brakuje trzech podzespołów i nie wiem kiedy będą one dostępne.Myślałem nad procesorem i3 oraz kartą z serii ATI-Radeon HD6850.

Dziękuję za każdą pomoc :)

 

PS.Myślałem nad sklepami agito.pl ,proline,techplanet ,ponieważ tam ceny są najniższe.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

MSI B75MA-P45 252zł

Intel Core i3-2120 3.3GHz 482zł

Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 79zł

MSI Radeon HD6850 1GB DDR5 256BIT 576zł

Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III 297zł

Aerocool AEROPGSSTRIKE-X-500 207zł

Aerocool Strike X One 137zł

SUMA: 2030zł

 

Opcjonalnie możesz zamówić jeszcze montaż zestawu, w polu promocyjnym wklepać O6A2MVKEK1 i złożą ci kompa za 1zł.

Odnośnik do komentarza

W moim zestawie masz lepszą płytę główną i zasilacz.

Dokładnie, lepiej wziąć tą płytę MSI, ma nowszy chipset. Co do dysku http://www.morele.net/dysk-western-digital-wd5000avkx-oem-445663/ to wydaje mi się że lepiej wziąć ten proponowany przez Mikouaja. Ten który wybrałeś jest niby przeznaczony do urządzeń monitoringu, ale nie widziałem jego żadnej recenzji a wersja Blue jest sprawdzona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...