Skocz do zawartości

Darmowe licencje na oprogramowanie AV


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Ostatni giveaway nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem - nie wiem czy problemem była mała atrakcyjność programu, forma w jakiej zaserwowałem wam opis czy też może ogólnie niszowe zapotrzebowanie na soft typu HIPS, Sandbox etc.

 

Zanim wrzucę następny opis oraz licencje chciałbym wiedzieć czy będą chętni. Obecnie dysponuję licencjami do aplikacji DefenseWall oraz Hitman Pro. Jeśli macie jakieś własne sugestie/uwagi bądź potrzebujecie jakiegoś oprogramowania AV/FW etc. to proszę się nie krępować - być może uda się coś skombinować.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No może jednak sięgnij po okulary ponieważ nigdzie nie jest ujęte że to na wersję HIPS...A jeśli patrzysz na tagi to jest tam "HIPS" zapewne przez to że to program typu HIPS :P

 

Poza tym z twoją obsesją co do zmian zestawów tobie licka nie jest potrzebna raczej bo i tak byś program zmienił po kilku - kilkunastu dniach pewnie :P

Odnośnik do komentarza

Obecnie używam darmowej i starszej wersji DefenseWall HIPS (2.56) - niestety nie posiada ona możliwości aktualizacji. Jeśli by była taka mozliwość to chętnie przyjmę nowszą licencję na ten i inne produkty (np. firewall) firmowane przez jego autora, Ilyę Rabinovicha, bowiem odniosłem wrażenie, iż jest osobą kompetentną w kwestii zabezpieczeń i wie co robi.

 

PS. Z udziału w konkursie na podanym wyżej forum wyklucza mnie kompletny brak stażu, a i piszę tutaj skoro właśnie tutaj pojawiła sie taka inicjatywa.

Odnośnik do komentarza

Nie zmieniam zestawów zbyt często. CIS już używam dość długo a moje zmiany w ostatnich kilku latach, oscylowały pomiędzy trzema głównymi aplikacjami zabezpieczającymi: CIS, GeSWall Freeware i DefenseWall HIPS. Do tego Avira, ESET Online Scanner i chwilowo Panda Cloud.

 

Licka jest na DefenseWall HIPS a nie na DWPF. Nie ma sensu Eru robić z siebie i z innych idiotów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...