Skocz do zawartości

Darmowe licencje na oprogramowanie AV


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 tygodnie później...

obrażany i poniżany zostałem zmuszony do podjęcia się kolejnej recenzji. moim pytaniem jest tylko czy ktoś z was ma jakieś specjalne życzenia czy mam przedstawić listę np. 3 kandydatów i w drodze demokratycznych wyborów wybierzemy coś wspólnie?

 

tak więc czekam 3 dni na wasze propozycje - później ja rzucę coś od siebie.

Odnośnik do komentarza

Dobra , ja coś zapodam: BPS, SpyShelter, PrivateFirewall :) Nad tymi programami się przymierzam w celu ich instalacji więc fajnie byłoby wiedzieć o nich wszystko ze szczegółami , tak jak zrobiłeś to w przypadku Himana Pro i OSS (opis programu) Nie chcę na pałę ich instalować , czy się opłaca, wolę mieć szczegółowy opis przed instalacją ;) Jakby licki były jeszcze to by gruboo było.

Odnośnik do komentarza

Okej , thx , adres znałem mimo,że zmienili go ostatnio . Na forum nie mam szans wejść bo mam bana :D Co do testu Languya czy to nie facio co ma powiązania z Comodo?? :P Typa widuję na forum Mbam , spore paczki z malware zapodaje B) Co do licek z tego co wyczytałem to już za późno, więc zostaje wersja Free, chyba,że Bierniula coś zorganizuje :rolleyes: . Co do opisu to trochę jest, ale nie w taki szczegółowy sposób z postrzeżeniami jak to zrobił Berni w przypadku Hitmana czy OSS tutaj na forum :D Z tego co wyczytałem z komentarzy aż tak bardzo nie jest okrojona w stosunku do wersji płatnej, ale mimo tego lepsza jest od pełnej Zemany z najnowszym buildem 1.9.2.234 (ostatnio spora aktualizacja) Obciąża kompa??

 

http://antivirus-review-pl.blogspot.com/2010_08_29_archive.html Faktycznie :D, ale tak masz sporo przerwy. Bierni niech recenzuje, a Ty w wolnej chwili potestuj i zapodawaj wyniki na forum z wybranych przez userów tego forum programów do recenzji, fajnie by było (jak masz oczywiście czas) ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...