Skocz do zawartości

Darmowe licencje na oprogramowanie AV


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nasze obawy są chyba uzasadnione patrząc po poście wyżej

 

obserwuję ten temat ciągle i za kilka dni odbędzie się losowanie jednego z cukiereczków :)

ile to jest kilka dni, dla mnie 4 - 7

 

Sprawa jest chyba jasna: "wszystkie losowania odbywają się tylko na tym forum"...widać, że Bierni postanowił trochę zdyscyplinować dzieciaczki z SG :cheer:

chyba nie do końca: z TAMTEGO FORUM, temat dotyczący licencji na DW czyli tego samego co i tu: twoja bierni odpowiedź z dnia 01.09.2010 czyli dość świeża zamieszczona tam, warto dodać że dwa tygodnie po tekście poniżej zamieszczonym tu, cytuję:

 

zapomniałem odnieść się to postu eru - żeby nie było wątpliwości:

 

Zasady podane przez mamę a wszystkie losowania odbywają się tylko na tym forum.

więc ????

Odnośnik do komentarza

@bierni: Myślę, że to trochę wynika z faktu, że zdecydowana większość osób w tym temacie opowiadała się za DW, a pomimo tego jako pierwszego postanowiłeś zrecenzować Hitmana. Do tego doszedł "tamten link" i stwierdzenie LikwidatoRa ("więcej licek pewnie pójdzie na tamte forum"), z którego można zrozumieć, że "tamto forum" jest jakby dla Ciebie ważniejsze.

 

@Anonim3: Akurat kwestia terminu/ilości dni była już w tym temacie poruszana i wyniknęła ona z przyczyn niezależnych od autora tematu.

Odnośnik do komentarza

naprawdę nie mam pojęcia jak mogę to wszystko ująć inaczej...

 

1. nie wiem dlaczego poruszacie temat tamtego forum - pisałem już, że losowania na tym forum nie mają nic wspólnego z tym - czy tak ciężko to zrozumieć?

 

2. moja praca ma charakter charytatywny

 

3. recenzuję program, z którym wystarczająco dobrze się zapoznam/dobrze znam/uznam, że wiem wystarczająco dużo na jego temat, aby przedstawić go innym

 

4.

4. W zamiarze zjawisko ma mieć charakter cykliczny, powracać w pewnych odstępach czasowych. Częstotliwość nie może zostać jednoznacznie określona. Jest to zależne od dobrej woli producenta i nie zawsze można w sposób regularny jak w zegarku stawiać się z plikiem kluczy.

oprócz tego dodam od siebie, że terminy podane przeze mnie są tylko przybliżeniem mającym na celu zaspokoić uczucie oczekiwania i mogą ulegać zmianom/w powodów ale również przez inne czynniki sytuacyjne.

 

oczywiście najchętniej obdarowałbym każdego licencją ale ich ilość jest często mocno ograniczona. o ile w przypadku hitman pro każdy zainteresowany otrzymał licencję o tyle z defensewallem może być problem i wtedy losowanie odbędzie się via random.org

Odnośnik do komentarza

co to jest? jakiś mechaniczny akt? co jest z wami ludzie? wszędzie szukacie jakiegoś podtekstu? problem w sensie, że ilość będzie ograniczona i może nie starczyć dla każdego - to wszystko.

 

dla czysto teoretycznej sytuacji - 5 licencji do rozlosowania a chętnych np. 10 to wrzucam listę chętnych na random.org, gdzie według wygenerowanej kolejności pierwsze 5 osób na liście otrzyma licencje. wybaczcie ale jaśniej się już nie da.

Odnośnik do komentarza

Byłoby fajnie zorganizować koszyk :). Od czasu do czasu mam w swoim kramiku (nie sejfik!) kilka ekskluzywnych kluczy. Chętnie mogę przekazywać Bierniemu klucze, a on zajmie się losowaniem z owego koszyka. Oczywiście działam w tej samej "branży" co Bierni.

 

Chyba nawet ja przetarłem szlak - jak, do kogo, co należy zrobić by otrzymać jakąś miłą nagrodę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie zapodałem sobie na wirtualu Mamutu...baaaardzo mi się spodobał...i poszukuję licencji jakby ktoś pytał...a może miał niewykorzystaną? :)

A tak z innej beczki...jutro w gazecie prawnej jest płytka z ESET Smart Security na 6 miesięcy...info stąd

http://di.com.pl/news/34215,1,0,„Dziennik_Gazeta_Prawna”_z_pakietem_bezpieczenstwa_ESET_Smart_Security.html

Odnośnik do komentarza

Cnet.com w porozumieniu z Pandą udostępnia na rok Panda Cloud Antivirus Pro Edition.

https://www.trialpay...VjhW7&c=a6bdab2

Po wypełnieniu pól rejestracji, potwierdzeniu klawiszem "Continue" a potem "Place My Order" przechodzimy automatem do strony potwierdzającej naszą rejestrację - teraz klikamy "Get Your Product Now" i otrzymujemy stronę z kodem rejestracyjnym oraz linkiem do instalki na Cnet.com. Informacje na tej stronie warto...i raczej należy...skopiować do notatnika i zapisać gdzieś na dysku, bo mailem przychodzi tylko info z TrialPay o rejestracji i linkiem do strony z podanym serialem...kto wie, jak długo ten link będzie aktywny :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...