Skocz do zawartości

CoinMiner nie z Facebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś chcialem zainstalować pewna aplikacje, niestety jej plik wykonywalne byl uszkodzony. Po odpowiednim komunikacie o uszkodzonym pliku ujrzałem okno Windows Defendera z informacja iż wykrył CoinMinera. Usunąłem go i teraz po Szybkim Skanowaniu nic nie wykrywa, ale chcę się upewnić że nic się na moi dysku nie zachomikowało. Daję log z OTL.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach z OTL nie notuję oznak infekcji.

 

 

Po odpowiednim komunikacie o uszkodzonym pliku ujrzałem okno Windows Defendera z informacja iż wykrył CoinMinera. Usunąłem go i teraz po Szybkim Skanowaniu nic nie wykrywa, ale chcę się upewnić że nic się na moi dysku nie zachomikowało.

 

Pokaż mi ten wynik z raportu, gdzie / w jakim obiekcie było to widziane.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale nie mam pojęcia gdzie WD może trzymać logi a w zakładce Histori nic nie ma. aczkolwiek przypuszczam że wykryl tylko tamten plik wykonywalny bo po wysunięciu pendrajwa (na którym był plik) Windows Defender był w trakcie usuwania i jego obramowanie zmieniło sie na zielone i (nie jestem do końca pewnien) było napisane 'plik nie znaleziony' lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...