Skocz do zawartości

giyefiki

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O giyefiki

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Monitor, kabel lub zintegrowana grafika. Pewnie podłączasz ten sam monitor i kabel do drugiej karty więc jeśli kabel i monitor zostały wykluczone a gniazdo zintegrowanej nie robi zwarcia. np nie ma w niej paprochów, a skąd by miały być w nowej płycie, to zostaje uszkodzona zintegrowana grafika.
 2. Ten model był wyposażany w większości w ekrany rozdzielczości 1024X768. Spróbuj na stronie Dell wpisać service tag, może będzie dokładny opis tej sztuki. https://www.dell.com/support/home/pl-pl/product-support/product/latitude-d610/drivers "Wprowadź kod Service Tag..."
 3. Jeśli bios recovery nie pomoże (np to https://lazyadmin.nl/it/bios-recovery-dell-vostro-3500-3700-after-update-failed/) to serwisy mają usługę programowania biosu. Wylutowują chip z biosem z płyty głównej, wkładają do programatora i zewnętrznie wgrywają bios.
 4. giyefiki

  Naprawa Net Framework 2.0

  Skoro system jest x64 to taki .Net Framework będzie wymagany. Z raportu wynika, że zainstalowany jest .Net Framework 32 bitowy. .Net Framework jest kompatybilny wstecznie więc ściągnij najnowszy x64 ze strony producenta.
 5. Wykonaj czysty rozruch i tam spróbuj załączyć grę, aby wykluczyć czy inna aplikacja nie ma negatywnego wpływu https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows
 6. To problem stricte gry skoro tylko ta jedna się wyłącza. To nie wina systemu. Szukałbym dalej po frazach: game crash 0xc0000005 Red Dead Redemption 2 Widziałem, że ktoś rozwiązał problem przez aktualizację launchera rockstar games Sterowniki graficzne można spróbować zainstalować trochę starsze, ale z dopiskiem whql. Najlepiej zawsze próbując czystą instalację sterowników.
 7. Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne. Spróbuj dezaktywować antywirus przed załączeniem gry. Kolejno wpisz w wyszukiwarce frazę: 0xc0000005 Red Dead Redemption 2 czyli kodu błędu i gry w której występuje. I zobacz jak inni ludzie to rozwiązali. Np tu: https://steamcommunity.com/app/1174180/discussions/0/2257934448602344064/ https://www.vg247.com/2019/11/05/red-dead-redemption-2-pc-crash-to-desktop-at-start-fix/
 8. To szczęśliwie, że talerzowy. Z niego da się odzyskiwać. Ponieważ pliki były usunięty z pulpitu na dysku C, na którym system windows i programy na bieżąco nadpisują dysk na własne potrzeby, różnego rodzaju pliki tymczasowe, updaty, buforowanie itd. Z każdym kolejnym użyciem laptopa zwiększa się szansa nadpisania obszaru, w których wcześniej były zdjęcia. W przypadku utraty danych najlepiej od razu odłączyć dysk i używać go tylko do odczytu do odzyskania danych. Czyli przy odzyskiwaniu korzystać z innego systemu, np wystartować system windows PE z pendriva lub do innego kompute
 9. Dysk C masz na dysku SSD czy talerzowym. W telefonie zdjęcia były na pamięci telefonu czy na karcie?
 10. Brak aktywacji ogranicza tylko niektóre funkcje w windows 10, głównie związane z wyglądem i funkcjami biznesowymi. np personalizacje pulpitu. Więc to nie będzie przyczyna Jeśli niezależnie od wykonywanego zadania komputer wyłącza się po podobnym czasie to przeważnie jest to przegrzanie sprzętu. Należy tu sprawdzać temperatury chipsetu, karty graficznej i procesora programem np speccy czy HWInfo.
 11. Cześć, Pierwsze co upewnij się, że to nie wina czytnika kart. Sprawdź na innym sprzęcie. Do odzyskiwania danych użyj photorec Można też spróbować przywrócić całe utracone partycje, razem z danymi, programem testdisk Tu podobny przypadek:
 12. W ostateczności http://101-computer-troubleshooting.blogspot.com/2009/09/how-to-perform-repair-installation-of.html
 13. Widzę, że to nowy komputer z dość świeżą płytą główną. Poradzę na pewno update bios, szczególnie, że wychodzi sporo usprawnień/łatek do tej płyty (ostatni update sprzed 5 dni), a i występują na niej problemy z pamięcią, jak ten z linku poniżej. A więc ściągnij najnowszy bios https://www.asus.com/pl/Motherboards/TUF-GAMING-X570-PLUS/HelpDesk_BIOS/ i uaktualnij. W filmiku masz instrukcje jak to zrobić. Kolejno przywróć w bios ustawienia związane z pamięcią do domyślnych (jeśli wcześniej pamięć była np podkręcana), możesz też przywrócić całe ustawienia bios do domyślny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...