Skocz do zawartości

sakuwbarakushow

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O sakuwbarakushow

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Podziałało co dałaś ostatnie Dzięki bardzo za pomoc
 2. nie u mnie u koleżanki może dlatego, że coś podpisało się pod pliki Chrome ? Nie mam programu odinstalowującego Chrome ... a nie widzę sensu usuwać go ręcznie .
 3. File nic nie wykrył Search coś wykrył to wstawiam Google Drive usunięte - nie usuneło Google Chrome. Mam się bawić w ręczne usuwanie Chrome ? Search.txt
 4. Nie wiem gdzie było, ale jest dalej - jest w Chrome, w Operze ... I nie da się przeinstalować Chrome . Nie mogę go wywalić - mam ręcznie usunąć pliki aby reinstalować ? Dałem Ci SS - tak to wygląda po wykonaniu loga który dałaś . Co jeszcze można zrobić ? Nadal ta wtyczka razora się pojawia .
 5. A co z możliwością reinstalacji chrome ? Nie ma programy uinstaller . Koleżanka wzięła po prostu z apletu Dodaj / Usuń > odinstaluj i zniknęło . Nie ma też żadnego innego sposobu na odinstalowanie Chrome aby na czysto instalować przeglądarkę. Chociaż to pewnie i tak nic nie da. Log Problem nadal występuje Dołączam screena jak to wygląda Fixlog.txt
 6. W systemie znajduje się Razor Web Ads. Nie ma możliwości jego skasowania, infekuje przeglądarki . ADWCleaner, MBAB, dr Web Cureit i kilka innych wynalazków jak chociażby Rkill, HitmanPro SObie z tym nie poradzili. Dodaję logi FRST po usunięciu zagrożeń przez MBAB. Nie da się odinstalować przeglądarki Chrome. Próba jej usunięcia wywalia deinstalator ... i przez to nie zbyt da się na nowo instalować Chrome. Addition.txt FRST.txt
 7. sakuwbarakushow

  100 % CPU

  100% CPU wynikało z tego cholerstwa AVG - rżnie procesor aż miło ...
 8. Laptop, win 7 . Objawy : 100% CPU , znikające miejsce na dysku nie systemowym . Wykonałem gruntowny scan MBAM - wynik ponad 130 zagrożeń - wyeliminowane. Wykonałem scan ADWCleaner - wynik, również sporo zagrożeń i śmieci. CPU - pozostało. FRST - w załączniku. Laptop nie mój . Coś tu jeszcze zostaje co pominęły powyżej wymienione programy ? Wiem o nie aktualnej JAVIE, za chwilę ją z aktualizuję. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 9. o lol, jednak z profilu udało się skopiować informacje dotyczące zawartości Dodatku ... znalazłem plik CRX dodatku i go dodałem ręcznie, mimo, że nie ma go w sklepie już ... i wyświetlił mi normalnie swój stan z dnia 21.12 13:48 kiedy się przeglądarka wyłączyła Jest tylko data z tym walnięta, bo on sobie tego poprawnie nie widzi, ale jest okej, działa . to najważniejsze, dzięki za pomoc wszysktim !
 10. Wyłączyłem te ustawienia; Skopiowałem cały profil - całą zawartość i te ustawienia wróciły, a Chrome znów dał ten sam komunikt, że wykrył zmiany ...
 11. http://i.imgur.com/IW2PkvP.png Wersja tekstowa: " Przeglądarka Chrome wykryła, że niektóre z jej ustawień zostały zmodyfikowane przez inny program, i przywróciła im pierwotne wartości domyślne. " I to mi właśnie uniemożliwia skorzystanie ze starego profilu . Jak zmusić Chrome aby sobie takiej samowolki nie robił .. bo to mi wywala sesję, i uniemożliwia korzystania z rozszerzeń ... Może jakoś przez rejestr da się to wyłączyć ? // edit Odpowiadając na pytanie, tak robię tak samo. Ze starego dysku kopiuję to i wklejam do nowego Chrome w to samo miejsce nadpisując domyślne informacje. I nic, Chrome nie widzi rozszerzeń.
 12. Mogę wykonać backup profilu, nie logując się do systemu w którym został on utworzony ? Ten system jest padnięty i nie da się na niego wejść. A google backup nie znajduje mi tego jak mu wskażę ścieżkę do profilu ręcznie, czyli partycja gdzie jest stary system i katalog Profile ... więc ?
 13. Nie rozumiem ? Próbowałem po prostu wkleić do NEW Profile Chrome katalogi Externes z rozszerzeniami (na wyłączonym chrome), ale po włączeniu Chrome nie widzi tych rozszerzeń. Jak go zmusić aby je widział i akceptował, że one są ? I na dodatek te rozszerzenia miały taki sam stan jak przedtem ? Jedno z tych rozszerzeń nie jest w tej chwili dostępne w sklepie google -.- co jakiś czas znika stamtąd a mam to rozszerzenie od Lutego 2013r i chciałbym dalej z niego korzystać oraz z danych które tam się zgromadziły. Sugestie ?
 14. Robiłem na wyłączonym Chrome. Nawet skopiowałem katalog Externs i dwa pokrewne gdzie są niby rozszerzenia. Po włączeniu przeglądarki nie ma ich, przeglądarka ich nie widzi, to jak je dodać te rozszerzenia teraz ?
 15. Musiałem zrobić reinstalację windowsa bo się poważnie posypał. I chciałbym skopiować cały folder DEFAULT użytkownika do nowego chrome. Więc robię to normalnie ręcznie. Zamieniam aktualny profil ze świeżej instalacji Chrome. I co się dzieje ? Chrome zadowolone wyświetla informacje, że jakiś program zmienił pliki i on tych plików nie uwzględni. A ja chce aby uwzględnił. Chcę przenieść rozszerzenia wraz z ich wartościami - mam fajne rozszerzenia zapisujące pewne informacje które chcę tutaj odzyskać. Pytanie jak mam to przenieść aby program mi tego uniemożliwiał ? Da się wyłączyć tą kontrolę aby Chrome nie reagował na tak zmienione pliki ustawień i wszystko było idealnie przerzucone ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...