Skocz do zawartości

Komputer zablokowany przez policję-ukash:((


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
O4 - HKU\S-1-5-21-3155688213-1898257628-214738319-1004..\Run: [WPDShServiceObj] C:\Users\Monika\AppData\Local\Microsoft\Windows\4915\WPDShServiceObj.exe ()
 
:Files
C:\Users\Monika\AppData\Local\Temp*.html
C:\Users\Monika\AppData\Roaming\hellomoto
C:\Users\Monika\AppData\Local\Microsoft\Windows\4915
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

2. Wejdź w panel usuwania programów i odinstaluj: Winamp Toolbar

 

3. Uruchom AdwCleaner z opcji Delete

 

4. Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL

Odnośnik do komentarza

@Rostov mnie log z AdwCleaner nie jest wcale potrzebny do oglądania. I czemu wymazałeś poprzednią część posta? Poza tym tutaj jest zakaz wcinania się w temat Moderatora co jest napisane w ogłoszeniu w dziale.

 

@monika1979 ze zmęczenia ominąłem pewien wpis i dlatego nadal ci się wyświetla komunikat infekcji.

 

Wykonaj kolejny skrypt:

 

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [unattend0000000001{BFA3D12B-66DD-4617-923A-E864BC7D20B5}] C:\Windows\test.bat File not found
O4 - HKU\S-1-5-21-3155688213-1898257628-214738319-1004..\Run: [wjyunuwvyepjucd] C:\ProgramData\wjyunuwv.exe ()
[2012-07-07 22:15:13 | 000,000,051 | ---- | C] () -- C:\ProgramData\jcuruycrfjyzqrr
[2012-07-07 22:15:16 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\ProgramData\hmqgxyfatvmqehd
 
:Commands
[reboot]

 

Klik w wykonaj skrypt i pokaż nowy log z OTL ze skanu.

Odnośnik do komentarza
Pojawiły się na pulpicie 2 ikonki desktop.ini nie wiem co to i co z tym zrobić.

 

Te pliki zawsze tam były i będą. OTL po prostu przestawia opcje widoku ukrytych obiektów dlatego teraz je widzisz. Opcje widoku możesz przestawić w panelu sterowania.

 

Infekcja została usunięta więc możesz przejść do czynności finalnych:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Opróżnij folder przywracania systemu: KLIK

 

3. Zaktualizuj Jave 32-bitową do najnowszej wersji: KLIK

 

4. Dla bezpieczeństwa zmień hasła logowania do serwisów w sieci.

Odnośnik do komentarza

Myślę że wykonałam wszystko tak jak się należy dzięki twojej pomocy i wsparciu. Bardzo bardzo dziękuję!!!!!!!! Komp działa. Jedno tylko końcowe pytanie. Czy dostęp do konta bankowego, czyli hasło też zmienić, czy jest nie zagrożone?

Edytowane przez Landuss
Lepiej byłoby też zmienić. Temat zamykam //Landuss
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...