Skocz do zawartości

Wirusy z meczyki pl


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
tak duzo wirusow i trajanow mi sie sciagnelo ze komputer co chwile sie calkiem zatrzymywał

 

Objaśnij gdzie te trojany były (precyzyjne ścieżki dostępu), co je wykryło.

 

 

Przeskanowałem komputer combofix-em i nie wiem co dalej zrobić...

 

Na przyszłość, ComboFix to nie jest narzędzie domowego użytku ani normalny "skaner": KLIK. Poza tym, to nie jest log z pierwszego uruchomienia i w ogóle nie pokazuje co się działo przy pierwszym podejściu:

 

Czas ukończenia: 2012-06-26  20:59:52

ComboFix-quarantined-files.txt 2012-06-26 19:59

ComboFix2.txt 2012-06-25 19:49

 

Z katalogu C:\Qoobox wyciągnij pierwszy log z serii i dołącz tu. Dostarcz również wymagane zasadami działu logi z OTL.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

hej.

odpaliłem kilka programow antytrojanowych np: hitmanpro, removefakeantivirus, stinger, trjsetup, hijack, kazdy cos znalazl i pewnie usunal od razu bo na razie mam spokoj. No i avast duzo usunal.

Loga z tego katalogu C:\Qoobox nie moge znalezc, w ogole takiego katalogu nie ma, ale to ja jestem idiota wiec sorry za zawracanie gitary

Odnośnik do komentarza

Proszę ponownie o wykonanie logów z OTL.

 

 

odpaliłem kilka programow antytrojanowych np: hitmanpro, removefakeantivirus, stinger, trjsetup, hijack, kazdy cos znalazl i pewnie usunal od razu bo na razie mam spokoj.

 

Przedstaw raporty z tych narzędzi co usuwały. I ciekawe co usuwał "Hijack", skoro ten program nie prowadzi żaden automatycznej detekcji malware (!), odczyt z tego narzędzia dopiero należy zanalizować ... co i tak jest tu w ogóle niezasadne, gdyż HijackThis jest kompletnie niezgodny z systemem 64-bit (!), pokazuje głupoty na tym systemie.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
27.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...