Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Jak pozbyć się dziadostwa v9?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Ruda

Ruda

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Witajcie!

Przy instalowaniu pewnego programu zainstalowało mi się dziadostwo w postacie przeglądarki v9. Niestety poległam w samodzielnych próbach usunięcia tego dziadostwa, dlatego proszę o pomoc. Załączam pliki z OTL.

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Ruda

Załączone pliki

• Załączony plik  Extras.Txt   39.39 KB   92 Ilość pobrań
  • Załączony plik  OTL.Txt   84.75 KB   87 Ilość pobrań

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 29558 postów
Aktualnie ten śmieć robi skróty LNK, i to skrót powoduje otwieranie przeglądarki z tą stroną. W Twoim logu widzę nowo utworzony skrót LNK Firefox na Pulpicie:

[2012-04-28 12:23:34 | 000,000,272 | ---- | C] () -- C:\Documents and Settings\MarzenaK\Pulpit\Mozilla Firefox.lnk

1. Usuń ręcznie wszystkie skróty przeglądarek. Utwórz na Pulpicie nowy skrót ręcznie.

2. Pod kątem szczątków innych adware-pasków zastosuj AdwCleaner z opcji Delete.

3. Wygeneruj nowy log z OTL z opcji Skanuj (już bez Extras), dołącz log utworzony przez AdwCleaner.

Przy okazji pytanie: na liście zainstalowanych są pozycje Windows Live, ale dużo wpisów w logu z OTL ma "not found" na wpisach Windows Live. Wpisów tych na razie nie ruszyłam. Czy były tu jakieś operacje z nieudaną deinstalacją pakietu Live?

.

Użytkownik picasso edytował ten post 13-06-2012 - 06:14
13.06.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych