Skocz do zawartości

Firefox: Serwer proxy odrzuca połączenia, nawet po zmianie w ustawieniach.


hoohoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za każdym razem jak uruchamiam Firefoxa to wyskakuje komunikat "Serwer proxy odrzuca połączenia" i musze wchodzic w ustawienia, zmieniac na "Bez serwera proxy". Niestety po zmianie ustawienia, wyłączeniu i ponowym włączeniu Firefoxa znów wyskakuje komunikat z odrzucaniem połączenia. Dodam, że dzieje się to po aktualizacji Firefoxa.

W jaki sposób można ustawić domyślnie łączenie bez serwera proxy i nie musieć za każdym razem zmieniać w ustawieniach?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wyłączyłam i za każdym razem to samo. WyłączyłAM podkreślam ; ) Uruchomiłam firefoxa, pomoc -> uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami -> uruchom w trybie awaryjnym, wtedy "serwer proxy odrzuca połączenie", zmieniam w ustawieniach, działa normalnie, wyłączam, włączam i znów "serwer proxy odrzuca połączenie".

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Problem sam się rozwiązał :) Co dziwne, stalo sie to po odinstalowaniu Internet Download Manager i ponownym zainstalowaniu. Nie wiem co IDM ma wspolnego z ustawieniami Mozilli, ale od tego momentu Firefox normalnie sie uruchamia i ma domyslnie zaznaczone "bez serwera proxy".

Dziekuje za uwage i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...