Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Gry same się minimalizują

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
Witam otóż mam kolejny problem iż podczas grania gra mi sie minimalizuje na pasek, nie wiem dlaczego mam problem z grami GTA san andreas multiplayer i Ojciec Chrzestny 2 (Godfather 2) gram ok. 7 min i gra sie minimalizuje potem też gdzieś po ok. 8 min gra sie minimalizuje nawet jak gra jest włączona nic nie robie mam włączone menu to sie minimalizuje. Szczerze czytałem na innych forach ze to może sie jakaś informacja pojawiac i dlatego sie minimalizuje ale ja zadnej inf. nie widze a pozatym chyba az tak czesto by sie ta inf. nie pokazywała nic nie grzebałem wiec nie wiem czemu tak sie stało. Czekam na odp.

Wiem że to jest w logach ale napisze by nie szukac;Mam win 7 64bitowego x64

Załączone pliki

• Załączony plik  Extras.Txt   24.01 KB   187 Ilość pobrań
  • Załączony plik  OTL.Txt   95.17 KB   116 Ilość pobrań

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27903 postów
Temat przenoszę do Windows 7.

podczas grania gra mi sie minimalizuje na pasek

Nasuwa się, że dodatkowy proces przeszkadza i może to być antywirus (dla porównania przypadek jak z opisu na starej wersji AVG: KLIK). Czy na czas grania w AVG ustawiasz tzw. "Tryb gracza"?

.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
Jesli chodzi o tryb gry to tak mam włączony.Mam AVG cały czas i wczoraj tak sie zaczeło.

Załączone miniatury

• TRYB GRY.png

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27903 postów
Może "Tryb gry" nie taki szczelny i jakieś zdarzenia są produkowane, które wadzą grze. Sprawdź co się stanie, jeżeli na czas gry całkowicie zdeaktywujesz osłonę rezydentną AVG, wszystkie komponenty składowe.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
Niestety nadal to samo.

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
To jest jakiś wirus ?? coś typu JEEFO ??

Anonim3

Anonim3

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2074 postów
AUDIRS6 - zrób sobie formata (jak ja "lubię" to tak napisane :lol: )

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
marekW
^^

coś napisałem i wykorzystujesz to przeciwko mnie

(zrób se format głowy :D )

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27903 postów
AUDIRS6 dlaczego Ty ciągle mieszasz wirusy do sprawy i jak bumerang wraca hasło "jeefo".

Podtrzymuję: moim zdaniem podejrzany AVG. Tryb gry włączony, sprawdzone wyłączanie osłon, ale to i tak za mało by wykluczyć AVG, który i tak działa w tle. Tymczasowo go odinstaluj, sprawdź czy występuje minimalizacja. Jeśli efekt ustąpi = masz wytypowanego delikwenta.

.

AUDIRS6

AUDIRS6

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
Dlaczego ??? bo czytałem na jakimś forum że to może być wirus vundo czy jakoś tak.

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27903 postów
Przypominam ponownie: masz 64-bitowy system. Infekcje, o których wyszukujesz sobie informacje, mają się nijak do platformy i co istotne do logów. Logi sprawdziłam. Znaków infekcji brak. Przy okazji: sam AVG też siedzi cicho. Za to podałam Ci link, który opisuje sytuację jakby żywcem wyciągniętą z Twojego systemu z przyczyny AVG. Tak więc są tu większe podstawy, by podejrzewać AVG. Nie wykluczony i inny proces, ale AVG nie jest tu zweryfikowany dostatecznie, by móc go całkowicie wykluczyć.

dudus122

dudus122

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Witam ja usunolem to avg i nadal mi sie minimalizuje cio mama zrobic ???

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych